Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem bírom ki, hogy ne nézzem...

Nem bírom ki, hogy ne nézzem a nőket. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bármilyen nőt látok aki 40 alatti, egyből bámulom, mert vagy szép az arca vagy jól néz ki elől vagy hátul.


Nem merek emberek közé menni ezért , végképp nem dolgozni. Marad a fémipar mert dolgoztam adminisztrátorként önkormányzatnál, de nem bírtam a szép látványt , már féltem, hogy rámszól.


Gyárba is voltam, csodaszép csaj volt a váltó és na, néztem.

Fel kellett mondjak féltem, hogy bak lesz.


Most fémiparba dolgozok, de nem akarok! Utálom. Szakember szerint nyitnom kellene a lányok felé mert én nem nagyon csajoztam eddig mivel félek a lányoktól meg ronda vagyok, de úgy nagyon, csak vak barátnőm lehetne. Szóval ez a csajozás nálam nem jön ki jól, és ennek hiánya miatt nézem a nőket amit mélységesen szégyellek.


2020. okt. 11. 02:02
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Húzz egy maszkot a szemedre is.
2020. okt. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nincs ezzel nagy baj. Minden férfi szereti nézegetni a szép nőket. Csak a folyamatos bamba bámulást kerüld. Lehet úgy sasolgatni, hogy ne vegyék észre.
2020. okt. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Mondta valaki, hogy nagyon csúnya vagy? Vagy csak te gyakorolsz túlzott önkritikát?

Miért gondolod, hogy esélyed sem lenne a vak lányokon kívül másnál? Rengeteg mindenen lehet változtatni ami a külsőt illeti, csak elhatározás kérdése.

2020. okt. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Egy valódi pszichológust kellene keresned, aki nem csak sablondumákkal hülyít. Az nem normális, hogy ezért képes vagy felmondani melóhelyen.
2020. okt. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuti h annyira nem vagy csúnya. Legfeljebb nem úgy nézel ki ahogy szeretnél, de el kéne fogadnod h méás a karaktered
2020. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
AMúgy én is szoktam nézni a nőket, de ritkán látok csak olyat, akiről utána sem tudom levenni a szemem. Akkor el szoktam azon gondolkodni h vajon miért tetszik ennyire. Olvastam vmikor olyat, h mindenkinek az a nő tetszik a legjobban aki külsőre hasonlít az anyjára.
2020. okt. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne nézd. Ez alapvető önkontroll. Nem kell szégyellned magad ez miatt, beteg vagy lelkileg s ez egy rossz szokás, de én nem kerülgetném a problémát felmondással, vagy akármivel, mert mindig lesznek lányok körülötted. Önkontroll.
2020. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen fémipari munkát csinálsz? CNC? Hegesztés?
2020. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, én nekem nagy az önkontrollom, ennék nagyobb szerintem a világon senkinek nincs max. a papoknak, de őket meg kisegíti az, hogy olcsóbban vehetnek Seat-ot flottakedvezménnyel. :D


#8 kérlek szépen segédunkás vagyok festőüzembe cég profilja a fémmegmunkálás, csak ugye kell festeni is... élelmiszeripari minőségellenőr lennék papíron, de csak nő kollégák voltak, de nem azok a "nők" olyan nagyon csinos csajok, megláttam 2 éve és mondtam, hogy ott képtelen lennék meglenni. Most troll-nak gondolhattok, de mesélte egy ismerősöm, hogy a szomszédja az volt a baja, hogy mindig a csajok után fordult majdnem balesetet okozott egyszer aztán kiment Kirgizisztánba ( vagy valami isztánba ahol most tiltották meg a nőknek a vezetést meg kötelező a csador ) , de hát ő gyógyszerész, bárhova elmehet olyan mint a focista.

2020. okt. 11. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!