Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb barátnőm...

Az egyik legjobb barátnőm elárult. Elmondta annak a fiúnak akibe szerelmes vagyok hogy tetszik nekem:/ És még ő állítja be magát áldozatnak mit csináljak? Szakítsam meg vele a barátságot (nem először csinált ilyet ) vagy nézzem el neki?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha ovodasok vagytok akkor ertheto a ketsegbeeses, ez esetben mond meg anyunak hogy elmondta hogy szerelmes vagy.
2014. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Elárult???

Szerintem szimplán segíteni akart!


Ha ezért dobod...

2014. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
79%
Ismerem a fajtáját! Beálítják hogy legjobb barátok lesztek aztán többször is elmondja a titkodat úgy hogy én ott hagynám a fenébe!
2014. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az én szemszögemből is nézd elrontotta atesélyeimeta fiunál :/
2014. jan. 14. 19:10
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

mért rontotta el az esélyeid a fiúnál ?


amúgy meg mi értelme összeveszni vele? ezentúl ne mondj el olyat neki amit nem szeretnél vissza hallani.

2014. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Te jó ég, kitalálom, nem vagy több 11 évesnél, ugye?

Szerinted miért is baj, ha a fiú, aki bejön neked, tudja ezt? Mit akarsz, örökre nézni sóvárogva? Mert egy fiú sem fog odamenni hozzád, hogy jaj de jó, neked tuti nem tetszem, járjunk már. :D Tudom, most még azt hiszed, hűű de ciki, de pár év múlva nagyon jót fogsz nevetni ezen a szitun. Semmi tragikus nem történt.

A barátnőd még lehet segített is ezzel. Értelmetlen hiszti amit csinálsz. A csaj figyelmét hívd fel rá, hogy ha valami titok, akkor azt ne adja tovább, aztán legközelebb ha valamit tényleg titokban akarsz tudni, akkor te se mondd el senkinek.

2014. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
v.milyen szinten igazad van DE többször is csinált ilyet és mindig vissza édesgette magát ezért írtam ki a kérdést h megint nézzem el vagy most mondjam hogy : köszöntem szépen itt hagyjuk abba ezt a barátságot :/
2014. jan. 17. 18:54
 8/9 anonim válasza:
Ne tekints rá legjobb barátodnak és rájön, hogy nem volt szép ezt csinálnia veled és, hogy ezek neked rosszul esnek.
2014. jún. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hány éves vagy?
2014. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!