Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak hogy ne nézzem...

Mit csináljak hogy ne nézzem a lányokat?

Figyelt kérdés

Fiatal fiú vagyok.


Én csak akkor vagyok emberek között amikor vonattal megyek az iskolába, iskolában és hazafele.


Nagyon szeret(t)em nézni a lányokat... Annyira gyönyörűek.


De én csúnya fiú vagyok... Le akarok szokni arról hogy nézek őket mert olyan rossz érzés hogy úgysem tetszem neki (nem néz meg senki... Ezt onnan tudom) és nem nagyon tetszik neki hogy nézem (nagyon szeretem a szép szemeket... Ezért is mégjobban ciki).


Oké egyszerűen csak nem kéne rájuknéznem, de mindig van valami kényszer hogy odanézzek.


Mit lehet csinálni hogy ne legyen ilyen kényszerem?

Tényleg le akarok szokni róla teljesen mert én már minden nap úgy érek haza hogy legszivesebben egész nap a sötétben lennék...


2015. szept. 23. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz csak nyugodtan rájuk, ez ingyen van. Azzal is egy kis fellépést lehet szerezni, ha nyílt tekintettel nem elnézősen tudsz pl. vonaton szembeülni egy csajjal, ha szemetek találkozik akkor megengedhetsz egy laza mosolyt, és ha nem lenézően néz vissza, akkor elkezdhetsz szemezni vele, majd megszólíthatod.
2015. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a kasztráció megoldást jelent. Heréid eltávolítása után a tesztoszteronszint 2-3 hét alatt minimálisra csökken és a továbbiakban nem fognak érdekeli a lányok.

Ha más megoldás érdekel, akkor az úgy kezdődik, hogy nem beszéljük be magunknak hogy csúnya fiúk vagyunk, nem tartjuk rendellenesnek, hogy nézegetjük a csajokat, és nem szégyellősködünk.

2015. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!