Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek túl rajta?

Hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb barátnőm kb 14-15 évig. Aztán ellaposodott a kapcsolatunk. Most már kb 4 éve nem vagyunk barátnők, nem beszélünk, semmi. De nagyon hiányzik azóta is, sokszor álmodom is vele. Ezen hogyan lehet túl lépni?

(Amúgy nem miattam laposodott el, én kerestem sokszor, találkozni, dumálni akartam vele, de idővel feladtam, mert mindig volt valami kifogása)


2020. okt. 11. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán egyszer még megkeresheted.
2020. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már volt egy ilyen utolsó alkalom. Leírtam neki, hogy ez engem nagyon bánt és mennyire sajnálom, hogy már idegenek vagyunk, pedig legjobb barátnők voltunk. Nem is reagált rá semmit.

Úgyhogy mindenképp hagyni akartam, nem erőltetem rá magam. Csak valami tanács kéne, hogy hogyan felejtsem el őt.

2020. okt. 11. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja,értem.

Nos,erre,hogy hogyna kell valakit elfelejteni,nincs annyira jó tanácsom,de azért segítek neked:)

Szerintem mondd el magadban,hogy mar nem vagytok barátnők,ő már nem akar a barátnőd lenni. Így lezárod magadban ezt.

Aztán legyél a többi barátnőddel együtt,kávézzatok vagy akármi.

2020. okt. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Iskolàs korban adott, hogy az ember kivel baràtkozik. Aztàn ùj közeg, jönnek a parti èvek, munka, kapcsolatok, csalàdalapìtàs. Akkor azokhoz nyùlnak, akik ott vannak. Maradjon szèp emlèk ès keress inkàbb ùj ismerősöket!
2020. okt. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!