Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le az ismerőseim...

Hogyan rázzam le az ismerőseimet, akik megtudták hogy milliomos vagyok?

Figyelt kérdés

Még hónapokkal ezelőtt nyertem a lottón több száz millió forintot, ezt sikerült titokban tartanom egy darabig, elköltöztem az albérletből ahol laktam, vettem egy kisebb házat a Balatonparton (semmi fényűzés)...


Viszont valahogy kiderülhetett a dolog, hogy én ennyi pénzt nyertem. Mert a régi ismerőseim hívogatni kezdtek, nagyon-nagyon sokan, de nem említették a nyereményt, csak azt kérdezték, hogy hogy vagyok, megvagyok -e, hol lakom stb...


Tehát kezdek félni, hogy rám fognak szállni. Csináltatnom kéne új telefonszámot?


Köszönöm!


2020. okt. 12. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak úgy csinálnék mintha nem tudnám miről beszélnek, Kosz jól vagyok semmi extra

egy kb. 15 évvel ezelőtt a városunkban is volt egy lottónyertes, sokáig tagadta, persze egyértelmű lett egy idő után, de mai napig 15! Év elteltével se tudja mitől beszélsz h megkérdezed tőle.

2020. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csináltass. Ha már úgyis mész megvenni az új ájfónt (direkt írtam így, mielőtt valaki beleköt), azzal együtt köthetsz új előfizetést, vagy kérhetsz számcserét.
2020. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Az nem lehet hogy csak aggódnak érted? Hiszen elköltöztél. Egyáltalán nem biztos hogy tudnak a nyereményedről. Azért ne légy paranoiás, nem mindenki a pénzedet akarja.
2020. okt. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nem hinném, hogy aggódnának. Sosem szoktak hívni egyébként sem, csak benne voltam a telefonkönyvükben, aztán ennyi, esetleg ünnepekor küldenek sms-t páran, aztán ennyi...

2020. okt. 12. 12:36
 5/13 Úgysetudodkivagyok ***** válasza:
63%

Ha ez nem trollkérdés,akkor igen,csináltass

Ha régi ismerősök hívogatni kezdtek csak úgy,és nem szívességet kérnek,vagy találkozni akarnak,akkor több mint valószínű,hogy rájöttek

És ha egyszer elszólnák magukat,hogy tudnak a pénzedről,én le is tiltanám őket

2020. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Uj telefonszam? Uj telefontarsasag, akkormar. Vagy beszallnek az internetbe, mint a vagasiferi.

En nem tudom, miert ilyen kozel koltoztel, ha tobbszaz milliot nyernek, meg se allnek pl Nemetorszagig. De inkabb USA, csak nincs annyi ver a pucamba. Most mondjuk pucam is alig, de vennek azt is :)

Szoval mennek tovabb, senki se garantalja, hogy nem vesznek a szajukra az emberek, aztan a pletyka nem all meg.

Ha tul sok a zseton, ne szegyellj ram irni kerlek, barmikor segitek :D

2020. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor mindenképpen lesz új telefonszámom.


Nem szeretnék külföldre költözni, mert nem beszélem jól a nyelvet, illetve a pénzt sem szeretném csak úgy elherdálni, és külföldön a megélhetés is sokkal drágább. Kisebb vállalkozás inditásában gondolkodom itt a Balatonparton majd.

2020. okt. 12. 12:52
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Balaton már Lőrincé 🙉
2020. okt. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 éve nyertem ilyen nagyságrendű összeget, nagyon lassan változtattam az életvitelemet, hogy ne legyen feltűnő. Kb 1 éve élek úgy, hogy már teljesen kihasználom az anyagi lehetőségeimet.

Nem is költöztem el, az is feltűnő lehet.

2020. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felhivnak kérj tölük kölcsön egy nagyobb összeget!
2020. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!