Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnétek, ha az alkohol...

Szeretnétek, ha az alkohol hatása örökre megmaradna?

Figyelt kérdés

Nem arra célzok, amikor valaki holtrészegre issza magát és a földön fekszik.

Például, én nem iszok gyakran, hétvégente néha pár sört. Alapjáraton sokat szorongok és szocfóbiás is vagyok. Csak közeli barátaim értik meg a helyzetet.

Amikor iszok mondjuk 2 sört, vagy felest, akkor teljesen közvetlen vagyok, és lerombolódnak az aggályok körülöttem.

Az azért durva kijelentés lenne, hogy alkoholista lennék, mert baráti körön kívül szinte egyáltalán nem iszok. Viszont ők is mindig megjegyzik, hogy imádják az énemet, amit kihoz belőlem a szesz, mert annyira felszabadult vagyok tőle.

Meg persze amikor ittam, akkor teljesen pozitívan kezdek gondolkodni. Alapjáraton ezeregy problémám van, ami miatt szorongok és mindig azon jár az eszem hogy mennyire elszúrtam az egész életem.

Olykor vannak olyan gondolataim, hogy mi lenne ha örökre megmaradna a pia hatása (anélkül, hogy tovább innék), és normális életem lehetne úgy.

De ez sajnos nem valósul meg.



2020. okt. 15. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
amiket írsz pozitívumok, azok olyan technikákkal is elérhetők, amik bár jóval melósabbak, mint legurítani két felest, de sokkal kevésbé ártalmasak az egészségedre és más készségeidre (például a reakcióidőre, mozgáskoordinációra vagy a józan gondolkodásra)
2020. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

amúgy én is sokkal társaságibb ember vagyok pia hatása alatt, és élvezem is

ugyanakkor ez nem a színjózan önmagam (olyankor meg többnyire azt élvezem, ha magam lehetek)

és a gátlások és szorongások oldására hosszú távon semmiképp nem megoldás a pia

2020. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Örökre ne mert akkor egy idő után az is rossz lenne de egy hosszabb ideig jó lenne.

Hasonló a szitu van velem is én a pszichológust fogom választani, veszteni valóm már úgy sincs nagyon ezért reménykedem hogy a doki segíteni fog és le tudom győzni ezeket a dolgokat,próbáld ki te is hát ha tud neked is segíteni.

Sok sikert és kitartást.

2020. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, én nem. Eléggé szeretek beb@szni, hetente többször is, és az esetek kb. felében stressz miatt. Utána viszont pár tiszta nap se jön rosszul, hanem kimondottan jól. Könnyebb úgy tanulni meg mindent csinálni.
2020. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami köztes állapot jó lenne.
2020. okt. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!