Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme úgy ismerkedni...

Van értelme úgy ismerkedni másokkal, ha közben van egy vágyott személy, akinél nincsen esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akinél az esélyem kb. a nullához konvergál... Úgy érzem jobb lenne ezt elfelejteni, mert tényleg nem tudom elképzelni, hogy lehetne-e belőle bármi is. Csak mégis mindig ő jár a fejemben, róla álmodok, nyilván vele szeretnék a leginkább megismerkedni stb., és mindig ezen kattogok már több mint egy éve. Arra gondoltam, hogy lehet érdemes lenne elkezdeni ismerkedni másokkal is, hátha találok jobbat vagy valaki mást, aki hasonlóképpen megfog. Csak attól félek, hogy ez pont ellenkezőleg sülne el és semmit nem éreznék mások iránt, vagy nem is érdekelnének eléggé. Átverni sem akarok senkit.
2020. okt. 15. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Ne hasonlítsd őket hozzá, ez a legfontosabb.
2020. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni nem bűn. Legalább elindulsz a felejtés útján. Ne ő legyen a mérce, nála sokkal jobb emberekkel ismerkedhetsz meg. Nem kötelező semmi, saját tempóban haladj.
2020. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Pacsi, nálam is ugyanez van.

Bár én már ismerem őt egy ideje, de semmi komolyat nem akar tőlem.

Tudom, hogy mással is ismerkednem kéne de mindenkiben őt keresem.

Nem tudom mit kellene tenni.

2020. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Inkább úgy fogalmaznék, hogy nincs értelme nem ismerkedni.


Nézd ismerem ezt az érzést, ez egy kemény dolog, mert igazából az ember hűséges ahhoz akivel nem egy pár. Annyira szereted vagy annyira tetszik vagy esetedben éppen annyira Ő neked a férfi. Hogy eszedbe sem jut másra ránézni akár.

Én ugyanezt csináltam csak pasi verzióban és éveket dobtam ki az ablakon, totál értelmetlenül. Viszont mondok még valamit, ha nem is ismered csak eldöntötted, hogy nincs esélyed, akkor megér egy próbát. Figyelj, totál biztos vagy abban hogy nem sikerül, mit veszíthetsz ? Ha nem próbálod meg nem lennél vele így sem úgy sem. Igaz ha nem próbálod meg nem utasít el, viszont ha nem próbálod meg nem is lesz belőle semmi.

2020. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy örökre várni akarsz, vagy helyette élni az életed.
2020. okt. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!