Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tiis erősebbek vagytok a...

Tiis erősebbek vagytok a félelmeiteknél?

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 06:09
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem mindig beigazolodnak a félelmeim
2020. okt. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Sajna nem.
2020. okt. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Általában igen.
2020. okt. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
A mindennapi életben igen, de biztosan lenne olyan szituácó, ahol nem lennék az.
2020. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Néha sikerül, régen pl rettegtem a pókoktól, aztán egyszer eőt vettem magamon és megfogtam egyet, azóta nem parázok.
2020. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van, amiben igen, van amit még nem sikerült legyőzni, de minden erőmmel azon vagyok, hogy sikerrel járjak. :)
2020. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Atcsy válasza:

Kedves 5-ös,milyen pókot fogtál meg egy hatalmas madárpókot ami még letaposni sem mernék talán valamilyen nyeles eszközzel kiirtanám vagy egy picike kaszáspókot?


Még talán a kaszáspók lenne az akit megfognék.

2020. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan annyira nem értek hozzájuk, de ha jól rémlik az első amit megfogtam ilyen sima testfelépítésű volt, de nem hatalmas kb körömnyi. De azóta jóformán bármelyiket kiviszem kézben mert összenyomni nincs szívem semmilyen állatot, jó annyi eszem persze van, hogy ha keresztes pl, azt inkább lapáton stb, csípés azért nem kell :)
2020. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!