Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha leégettem...

Mit tegyek, ha leégettem magam azzal, hogy bementem az iskolába, amikor nem volt tanítás, mert elfelejtettem, hogy a tanároknak tovább képzése van?

Figyelt kérdés
Mar most tudom, hogy az osztályfőnököm be fog szólni az osztály előtt, és kinevettet az osztállyal. Ami alapból ciki, mert ki az a hulye, aki egy pénteki napon bemegy úgy a suliba, hogy nem is lesz tanítás? (Hát én.) Ráadásul 3 órát kellett várnom a következő buszra, mert csak 3 óra múlva jön buszom. A portás meg jól leszidott, és az a probléma, hogy ő az a kijelölt ember, aki méri a gyerekek hőmérsékletét befele jövet, és tök ciki lesz vele a találkozás. Mit tegyek?
2020. okt. 18. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt hasonló, de én a téli szünet első napján játszottam el :D


Szerintem csak nevess te is rajta, hogy bizony neked annyira nagy a tudásszomjad, na meg aaannyira hiányzott a Zsuzsa néni hogy nem bírtad ki :D


Az a lényeg, hogy ne szorongj rajta: ne rugózz rajta, így ne legyen rajtad fogás. Tudom, könnyű ezt így leírni, de ha nem problémázol miatta, akkor hamar abba fog maradni a dolog.

2020. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Életed legnagyobb gondja ez legyen!

Amúgy meg a portásnál tovább elméletileg nem juthattál, ha nem volt tanítás, nem értem, hogy minek kell ennek ekkora feneket keríteni!

A faliújságra nyilván nem írtad ki!


De nyugi, jártam már én is így, sőt nem csak én, hanem az osztályból még ketten, de a kutya nem foglalkozott ezzel. Nem egy akkora sztori.

2020. okt. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jó sztori, én tuti kegyetlenül kiröhögtem volna, aki ezt elmeséli, de nem rossz szándékból, csak mert ez szerintem vicces. Ne rugózz rajta, nem gáz
2020. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tragédia ez. Meséld el vicces sztoriként te az osztálytársaidnak.
2020. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, nem vagy vele egyedül, nyugi. Egyik kollégám bejött dolgozni, mert elfelejtette, hogy szabadnapja van (ráadásul 40 km-re lakik a munkahelytől). Tévedni emberi dolog, na. Inkább az a szánalmas, hogy ezért a portás beleáll egy gyerekbe, a tanára pedig meséli a "szaftos sztorit" az osztálynak. Itt nem nálad van a gond, hanem náluk.
2020. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Az sokkal egobb, hogy ide kiirtad...😅🤣🤦
2020. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha bármi beszólás van, akár osztály előtt, akár portás, akkor: "Én örülök neki hogy ilyen kötelességtudó vagyok, tévedni meg bárki tévedhet" - frappánsan, magabiztosan ezt válaszold és az éle el van ütve a dolognak.

Egyébként elég nagy otrombaság ilyenért "kinevettetni" valakit. Én sose nevettem ki diákkoromban azt, aki tévedett.

2020. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult hasonló. Nem szólt senki, hogy hószünet van, így bebuszoztam, nekem is a portás szólt, hogy nincs tanítás. Állítólag facebookon írta az osztályfőnök, de ez már régen volt, akkoriban a fél osztálynak nem volt facebookja. Nekem volt, de nem nézegettem minden reggel, így nem jutott el hozzám az infó.


A következő tanítási napon elmeséltem a barátnőmnek, nevettünk egy jót és ennyi. Többet nem került szóba.

2020. okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már felnőtt vagyok és estin tanulok, de rendszeresen bolyongok. Nem találom a termünket, stb, de csak röhögök magamon, így másokat sem érdekel. Ha viccesen fogod fel, nem találnak rajtad fogást.
2020. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!