Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit köszöntök ilyen helyzetben?

Mit köszöntök ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel hogy fiatalok vagytok (30 alatt), felhivjatok az egyik elektronikai ceg ugyfelszolgalatat, ahol valoszinuleg hozzad hasonlo koruak dolgoznak. Akkor is jo napot kivanokot koszonsz? Vagy mit szokas ilyenkor?
2020. okt. 20. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Először igen, aztan alakul.
2020. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Magázódva, napszaknak megfelelően. Rendszeresen csekkolják a beszélgetéseiket, nem tegezhetnek ügyfelet. A csendőrpertut ki nem állhatom, így én sem kényszeríteném őt ilyen helyzetbe.



Marad tehát az 'Üdvözlöm' , vagy a napszaknak megfelelő köszönés, elköszönéskor pedig 'Köszönöm a segítséget / további jó munkát kívánok / viszonthallásra.'

2020. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Először is, hivatalos helyen mindegy a kor. A bankban, okmányirodában stb-ben sem tegezem le az ügyintézőt, hiába lehet velem egyidős, netán fiatalabb is.

Másodszorra egyáltalán nem biztos, hogy korombeli az illető, ezt nem egy telefonból kell eldönteni.

2020. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben mindig magázódni kell, ahogy a cég ügyfélszolgálatán személyesen sem tegeződnétek. Neki nem szabad, neked nem illik.

Amikor én dolgoztam hasonló helyen, tilos volt az ügyfelekkel tegeződni, akkor is, ha ők kezdeményezték. Igazuk is volt. Ez nagyon nem a haverkodás helye, teljesen mindegy, ki hány éves.

2020. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkinek jó napot kívánok és mindenkit magázok addig, amíg nem egyezünk meg tegezésben vagy nem tegez le.

A 16 éves pénztáros gyereket is magázom, mert úgy illik, hiába lehetne a fiam.

2020. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat mindenkinek, megy a zöld.
2020. okt. 20. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!