Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kerültél amiatt kellemetlen...

Kerültél amiatt kellemetlen helyzetbe mert lecsúszott a slicced?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még általános iskolában ciki, utána kb senkit nem érdekel. Észreveszed, felhúzod kész. Gondolom te se kezdesz el újjal mutogatni, ha látod, hogy valakinek lecsúszott a slicce, nem?
2020. szept. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan már volt, hogy a boxeremen a gomb is kigombolódott és csak akkor vettem észre, amikor kimentem az utcára, mert elkezdtem fázni lent.

Nem tudom bent a cégnél ki láthatta , ki nem....

2020. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, de fordított helyzetben:

Mentem korrepre egy tantárgyból, a tanárnő előtte sportolt, majd átöltözött, és úgy maradt neki. Félénk típus vagyok, nem mertem szólni, csak kutya vörös voltam, de érezte a problémát a hölgy, így bezárta...

2020. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Töbször is elő fordult, le húzva maradt vagy le húzódott, farmer nadrág esetében volt hogy ki is látszódót, farmer alá nem veszek boxer alsót, pl régen buliban le húzódót és nem vettem észre ki lógott, mióta lógott ki nem tudom nem éreztem egyből, nem tudom észre vették e vagy sem, olyan volt buszon ült kb korombeli srác nyár volt, laza farmer rövid nadrág volt rajta kb ugyan úgy járt mind én csak ült és ki lógott neki, úgy voltam szólok neki, kellemetlenül érezte magát, köszönete hogy szóltam, kis poént mondtam neki csajok imádták voltna, kb térdet verte méret.
2022. jan. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!