Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy fekete...

Miért van az, hogy egy fekete bűnöző halála miatt az egész világ térdel, de gy lefejezett francia tanár senkit nem érdekel?

Figyelt kérdés

Mondja már meg nekem valaki. Miért nem az igazi gondokkal foglalkozunk?

Úristen meghalt egy drogos bűnöző. Ki a f*szomat érdekel?

De az, hogy benépesítjük európát az iszlám csőcselékkel az senkit nem érdekel.


Ezek az emberek őrültek, agymosottak! Lefejezem a másikat csak azért, mert az én kitalált istenemet ábrázoló képet mert mutatni?

Eltakartatom a nők arcát?

Megölök mindenkit aki nem ért velem egyet?

Az iszlám, a dzsihád a világ ellensége! Ezzel miért nem foglalkozik senki?


Svédországban zászlót égetnek ezek az emberek! A svéd zászlót! De nem érdekel senkit.

Ezt akarjuk? A migránsok fosztogatnak, rabolnak, erőszakolnak!

Ez az igazság! Első dolguk az volt, hogy kővel megdobálták a nőket akik nem takarták el magukat!!! Abban az országban ahol menedéket kaptak!


2020. okt. 21. 00:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Túlzol!

Akkor is, amikor azt állítod, hogy egy fekete bűnöző halála miatt az egész világ térdel, meg akkor is túlzol, amikor azt állítod, hogy egy lefejezett francia tanár senkit nem érdekel. Hallgasd a rádiót, nézd a tévét vagy kutass az interneten - sokat foglalkoznak velük.

2020. okt. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
27%

Igazából te sem vagy jobb.


Azt meg nem tudom honnan veszed, hogy a francia tanár ügye nem érdekel senkit. De, igen is érdekel.


Egyébként ez egy mélyen gyökerező probléma, csak te nem látod. Az alapja a pénz. Nem jóindulatból meg simogatásból engedik be a migránsokat, hanem azért, mert a gazdaság sz**ban is van, és ők olcsóbb munkaerőt alkotnak. Szerintem akkor sokkal kevesebb gond lenne az egész világon, ha nem a pénz lenne a központi kérdés.

2020. okt. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Olcsóbb munkaerő :D

Ba sznak ezek dolgozni!

2020. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem a kérdést, ki nem foglalkozik vele? Most ez folyik a csapból is (ezt nem negatívumként írom, természetes egy ilyen megrázó eset után).

A BLM tüntetés rengeteg ember szerint marhaság, értelmetlen.

Igazán nem értem a kérdést....

2020. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
47%

Mit kell mindenkit le pontozni?

Ha nem fogadod el a mások véleményét akkor ne írj ki több kérdést...

2020. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!