Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy fekete...

Miért van az, hogy egy fekete bűnöző halála miatt az egész világ térdel, de gy lefejezett francia tanár senkit nem érdekel?

Figyelt kérdés

Mondja már meg nekem valaki. Miért nem az igazi gondokkal foglalkozunk?

Úristen meghalt egy drogos bűnöző. Ki a f*szomat érdekel?

De az, hogy benépesítjük európát az iszlám csőcselékkel az senkit nem érdekel.


Ezek az emberek őrültek, agymosottak! Lefejezem a másikat csak azért, mert az én kitalált istenemet ábrázoló képet mert mutatni?

Eltakartatom a nők arcát?

Megölök mindenkit aki nem ért velem egyet?

Az iszlám, a dzsihád a világ ellensége! Ezzel miért nem foglalkozik senki?


Svédországban zászlót égetnek ezek az emberek! A svéd zászlót! De nem érdekel senkit.

Ezt akarjuk? A migránsok fosztogatnak, rabolnak, erőszakolnak!

Ez az igazság! Első dolguk az volt, hogy kővel megdobálták a nőket akik nem takarták el magukat!!! Abban az országban ahol menedéket kaptak!


2020. okt. 21. 00:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
francia tanarok is szamitanak mozgalom!!!
2020. okt. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1: nagyon nem erről van szó. Elszomorít, hogy viccnek veszed

Szerinted hogy érzik magukat azok az emberek akiknek a környékükön nyakukba zúdít migránsokat az állam?

2020. okt. 21. 00:48
 3/15 anonim ***** válasza:
11%

Legyen az o problemajuk … en nem vagyok terezanya. Engem az, hogy mi tortenik Franciaországban, nem erdekel. Persze borzaszto meg minden, de ennyi.


Ide ne jojjon migrancs, hogy a mi tanaraink ne veszitsek el a fejuket, de ennel tobb erzes nincs bennem.


Az sem erdekel, hogy mennyi neger hisztériázik Amerikában. Nem foglalkoztat a harc a Kaukázusban es nem is gondolok ra mi van Koreaban … lehetne sorolni, de nem vagyok hirolvaso.

2020. okt. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem allitotta, hogy az elet csupa moka es kacagas. Kiuzettunk a paradicsombol … he Huston jelentem ez itt a Fold.
2020. okt. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3: engem sem érdekel. Rohadtul nem. Az se zavarna, ha ártatlanul halt volna meg Georgika


De az igenis zavar, hogy ilyen dzsihádista terroristákat engednek be!

Mondhatod, hogy nem érdekel mi folyik ott, de azt be kell vallanod, ez lesz európából.

2020. okt. 21. 01:11
 6/15 A kérdező kommentje:

...európából. Ha nem állítjuk meg őket. Egy kib*szott migránst sem akarok meglátni európában! Mert ezt teszik azzal aki nem ért velük egyet, vagy szimplán csak foglalkozik az ő gondolatmenetükkel.

Mit vétett az a tanár? Vitát indított a szólásszabadság jogával élve. Megvitatták a vallásokat.

Erre lefejezik.

Taps taps taps. Azoknak akik ideengedik a migránsokat

2020. okt. 21. 01:13
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Ne haragudj de te egy fokkal sem vagy jobb, sőt!

Fekete vagy fehér, drogos vagy nem, vékony vagy kövér... Kit érdekel milyen? Ember mind!

2020. okt. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Tömör és gyors leszek,mi kicsik vagyunk ehez ezért hiába foglalkozunk ezzel jobb nem lesz,valaki-valakik azt akarják hogy háború legyen Európában és ahogy lehet látni a tüntetéseket stb... Nemsokára nagyon komoly lesz gondolom én,ez mind csak a pénzről szól,valahova el kell adni a fegyvereket ha nincs háború akkor mi lesz a fegyverekkel?
2020. okt. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2020. okt. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Nézd a jó oldalát, agyonlőtték a patkányt és nem simogatják az emberek adójából a börtönben.
2020. okt. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!