Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért használ valaki törött...

Miért használ valaki törött telefont?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt, aki már évek óta ugyanazt a törött telefont használja, szinte nincs olyan hely a telefonon, ahol nem lenne repedés. Szép lány, aki látszik ad magára, frizura, ruhák terén is kifogástalan mindig, de nem az a mű lány, inkább egyedi, ezért nem értem.
2020. okt. 21. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Hol a bánatos faxomban releváns az, hogy szép lány?
2020. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nincs pénz másikra vagy sajnálja rá nem fontos ez neki. Én vennék neki újat.
2020. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nincs pénze másik telefonra, vagy egyszerűen hozzánőtt ez a telefon, ezt a fajtát már nem lehet kapni, és nem akarja lecserélni, amíg használhatatlan nem lesz.


Amúgy én kb. heti szinten ejtem le a telefonom. Ha folyton újat vennék, amikor lesz rajta horpadás, karcolás vagy repedés, akkor évente legalább egy tucat új telefont kellene hogy vegyek! :D

2020. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Miota van penzem, en is megengednem magamnak. Mert rohadtul nem erdekel. Jo arckremeim, jo orvosaim vannak, es gusztusos a kornyzetem, de egy muszaki cikk a szolgam, nem erdekel, nem szeretem megszokni az ujat, amig mukodik, azt hasznalom.

Es mikor csoro voltam, ugyanez volt. A kulsom miatt nem volt okom kisebbsegi komplexusra, ha ez szamit.

2020. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Ez kb a harmadik telefonom amit összetörtem eddig, ezért minden telefonomra szikikontartót veszek plusz üvegfóliát. Ez az utolsó eszméletlen milyen ütéseket kibír, semmi baja azon kívül hogy meg van repedve és el van kicsit hajolva. Egy középkategoriás telefonra viszont nem akarok biztosítást kötni. Másfél éve van meg, szeretem, újra meg most nem akarok költeni. Nem érdekel kinek tetszik a telefonom külseje és kinek nem, mindenki foglalkozzon a sajátjával.

Egy csúcskategoriás telefonra már kötöttem volna biztosítást de nem az van. Ja, nekem is szép a ruhám 🙂.

2020. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is adok magamra és normálisnak tartom magam, de nincs pénzem egy másik telefonra. A jelenlegi telefonomnak is szépen be van törve a képernyője, hiába volt rajta szilikon tok és üvegfólia, nagyon szerencsétlenül esett le. Márciusban vettem meg és még másfél évig fizetni fogom, persze nem veszek másik telót.

Szóval ja :D

2020. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!