Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Törött kijelzős telefon más...

Törött kijelzős telefon más kijelzővel működhet?

Figyelt kérdés

Összetörtem a telóm kijelzőjét és belső memórián vannak a képek, adatok. Mivel usb kábellel nemtudom kinyerni az adatokat, ezért gondoltam, hogy egy másik kijelzővel működhet-e, mivel a Honor 8X kijelzője még most is 17ezer körül mozog.

Ha lenne egy másik olcsóbb kijelző ami kompatibilis az jó lenne, csak addig kéne míg beállítom az usb kapcsolatot és lehúzom a cuccaim.

Működhet ez?



2020. szept. 9. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem fogsz ilyet találni...


Amit megpróbálhatsz ha a telefonodon be van kapcsolva a wifi:

1. kapcsold be a telefonod és várj amíg beboot-ol (gondolom 1-2 perc)

2. PC-n menj a play áruházba és telepítsd fel onnan a Vysor nevű alkalmazást

3. PC-n keress rá a vysor chrome extension-re és add hozzá a chrome-hoz

4. töltsd le a vysor alkalmazást a PC-re (mikor telepíted az extensiont akkor úgyis odavisz)

5. csatlakoztasd a telefonod a PC-hez az USB kábellel


Ha minden igaz akkor a vysor automatikusan megjeleníti neked a telefonod képernyőjét, be tudod ütni a pinkódod stb.


Ezt kipróbáltam most a saját telómon úgy, hogy kikapcsoltam és megcsináltam a lépéseket és működött. Hogy nálad fog-e működni azt nem tudom, mert nekem már eleve fent volt a vysor a telefonomon és lehet hogy ahhoz kapcsolódóan állítottam valamit amit te képernyő híjján nem fogsz tudni beállítani.


Mindenesetre szerintem megpróbálni érdemes, rosszabb nem lesz tőle a helyzet az biztos.

2020. szept. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mármint a kettes pontban a telefonodra telepítsd a vysor-t a play-ből. Ha a wifi működik a telefonodon akkor ez menni fog.
2020. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Telefonra nemtudok semmit telepíteni, mivel halott a kijelző. Csíkos és csak ugrál összevissza, nem érzékel érintést.
2020. szept. 9. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!