Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől félsz az életben a...

Mitől félsz az életben a legjobban?

Figyelt kérdés

Hogy sikerül/sikerült leküzdeni? Vagy csak elnyomod?

Én,(mint szerintem a legtöbb anya, szülő) attól félek a legjobban, hogy a gyerekeimet elveszítem.

Vagy, hogy mi lesz velük, ha én és a párom 18 éves koruk előtt meghalunk.

Nem ez tölti ki a napjaimat, de ha megyünk/utazunk v.hová mindig eszembe jut.(41/N)



2020. okt. 21. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
A visszautasítástól és a kudarctól.
2020. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Milyen téren? Párkeresés, munkahely? Vagy minden téren?
2020. okt. 21. 19:11
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden téren.
2020. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Hogy én mitől félek? A kígyóktól (siklóktól is) és a migránsoktól.
2020. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ha az állatokra gondolok, akkor a kóbor kutyáktól félek (már kétszer harapott meg kutya) egyik sem volt vészes, egy harapás, az első után belázasodtam, tetanuszt kaptam...

Ill. v.miért sokszor álmodok medvével és lemerevedik a lában álmomban is...


És tériszonyos is vagyok...:(

2020. okt. 21. 19:17
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

A jövőtől. Hogy a nyakunkon a klímakatasztrófa, és 30-50 év múlva nyomor lesz, az ivóvízért és az élelmiszerért fogjuk ölni egymást.

Tömegek fognak megindulni, elsivatagosodás, etc. Attenborough új dokufilmje elég jól összefoglalja. Én többek közt ezért sem vállalok pl. gyereket.

2020. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Én a nyilvános szerepléstől,és már néha attól a hideg futkos a hátamon ha 2-3 ember előtt kell kanállal ennem... vagy más dolgot tenni amikor azt érzem figyelnek, ilyenkor majd megpusztulok belül. Szociális fóbiának hívják.

Egyszer majdnem elütött egy autó , akkor meg a félelem szikrája sem támadt meg olyan voltam mint egy szikla..szóval érdekes egy dolog ez.

2020. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
20:12 ez nem túl jó..de ezt lehet kezelni nem? Jársz vele v.hová? Remélem igen és idővel segíteni fog!
2020. okt. 21. 20:18
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kígyók,pókok...

visszautasítástól nem félek úgymond,csak picit izgulok,hiszek abban,hogy menni fog,de ha az ellenkezője,az már nem félelem...tehát egy aprócskát félek a visszautasítástól,mert tudom,hogyha pozitívan gondolkodok,akkor nagy esély van,sőt....régen jobban féltem.

2020. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A sors furcsa fintora, hogy az elutasítástól félek. Azért furcsa, mert ha valaki mégis közeledne, akkor csípőből elutasítom. Ez a gyerekkori programom.
2020. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!