Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az életben miért nem kapom...

Az életben miért nem kapom meg azt amire a legjobban vágyok, még 30 év után sem?

Figyelt kérdés
Szinte mindenem megvan tárgyilagosan. Szép ruhák, annyi pénzem is van amennyi kell stb. De hiába teszek meg bármit, férfiaknak egy komoly párkapcsolatra még se kellek. Mindig mást választanak helyettem. Most tőlem miért jobb mindenki, én meg sz@rt se érek? Az életben a kölcsönös szeretetre és tiszteletre vágyok egy idegen embertől, de még sose kaptam meg.
2020. febr. 17. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Amit adsz,azt kapsz.


Tiszteld magad annyira, hogy olyan 3mberrel állj szóba aki téged megbecsul.

2020. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
39%

Sajnos van olyan opcio is,h vki csupa sziv ember,megis a hulyeket vonzza...igy siman elofordulhat h vkinek meg 30 ev utan sincs normalis parkapcsolata.... :(

Szerintem 1x megtalalod. :)

2020. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Azért, mert egy önsajnáltató rinyagép vagy, akinek semmi önbecsülése. Mit is kéne rajtad tisztelni, a felszínességed vagy az önismereted hiányát?
2020. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

A mai pasiknak a buta plazacicak kellenek, nagy mumellekkel meg mukormokkel.

Tisztelet, szeretet - szerintem azt se tudjak mi az...

2020. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
4# ne add már a kérdező alá a lovat...ez is csak ugyanolyan onamitas mint mikor a pasik nyavalyognak hogy minden nő csak a pénzre megy...konnyebb ezt hajtogatni mint mqgunkba nézni hogy "ugyan!nekem személy szerint vajon miért nincs párom??"
2020. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Azért valahogy sikerült eljutni idáig...


Az a nő aki 25 felett se talál párt, általában igen csak problémás lelkileg.


De polcorrect leszek, és azt mondom, hogy van persze egy 1%, akivel kiszúr a sors, és egy tünemény a viselkedése, és ennek ellenére nem kell senkinek.

2020. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a stílusoddal lehet baj. Vagy hogy túl negatív vagy.
2020. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok amiket ki kell érdemelni.
2020. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!