Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az az életben aminek eddig...

Mi az az életben aminek eddig a legjobban örültél?

Figyelt kérdés

Hány éves vagy? Mit gondolsz lesz még az életedben olyan, tárgy vagy esemény aminek jobban fogsz örülni mint eddig bárminek?

Nekem ezek

Esemény: barátnő, de már nincs meg

Tárgy: Saját autóm, még mindig megvan és minden alkalommal büszkén ülök be a volánja mögé


2014. dec. 15. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A legjobban annak örültem, hogy elköltözhettem a szüleimtől. Gondolom lesz még aminek jobban fogok örülni ennél is.

20/L

2014. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is ennek örülnék a legjobban, kedves első! Hogyan sikerült?

Bocsi az offért kérdező.

2014. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mikor megkaptam életem első igazi munkáját.

Sosem felejtem el. Ez segített oda, ahol most tartok.


26 vagyok.

2014. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Èletemben a legjobban annak örültem, hogy kèt olyan szemèly- tanár- munkaidejèn kívül foglalkozott velem, ès rávezetett az előttem heverő, pofátlanul egyszerű megoldásokra. Mindkettejüknek hihetetlenül hálás vagyok, mert időt ès energiát fektettek belèm, hogy átsegítsenek a krízishelyzeteken, megèrtessèk velem az ok- okozati összefüggèseket... Nèlkülük talán most nem is írhatnèk ide kommentet. 15/L
2014. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. Megmentettem egy fecske életét.


2. Egyedül nekivágtam a világnak, és eljutottam Japánba.


3. Lesz.

2014. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1, Annak örültem eddig a legjobban, hogy találkoztam egy nagyon okos, szeretetre méltó emberrel, akitől sokat tanulhattam.

2, 32 éves vagyok

3, Nem lesz soha olyan esemény, ami felülírná a régit.

2014. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

esemény: kutyám, 12 éves múlt és ő az egyetlen, aki kitartott mellettem és képes szeretni

tárgy: még kiskoromban a babaháznak, amit anyukám kartondobozból csinált


Akkor örülnék a legjobban, ha a párom végre észrevenné, h én egy érző lény vagyok és nem egy játékszer, amivel akkor játszik, amikor ő akar és mikor nincs rá szüksége, akkor bevágja a sarokba.... persze most jöhet a kérdés, h miért vagyok vele... mert szeretem, sajnos


22/N

2014. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. A kiskutyámnak. Nélküle sose volt teljes az életem.

2. A magam köré emelt falaim "elhagyásának".

2014. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legjobban akkor örültem mikor felvettek a kiszemelt egyetemre aztán mégjobban amikor sikerült néhány igen nehéz vizsgám. A jövőben az tenne hihetetlenül boldoggá ha végre kigyógyulnék a betegségemből.
2014. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hmmm nehéz kérdés, mert szerintem ez elég változó. Akár 1-2 hónap alatt változhat. Nekem több dolog is van. Jelenleg pl. talán az tölt el legjobban boldogsággal (vagy várakozással?), hogy pár napja elkezdtem ténylegesen a saját életem, albérletbe költöztem, és most már innen fogok melóba meg suliba járni. Tök fura.

Az agy úgy működik, hogy ha egy esemény felszabadít boldogsághormont, akkor a többit addig elfelejted, és néhány pillanatig annak a dolognak örülsz a legjobban, mert ahhoz köthető a legtöbb dopamin abban a pillanatban. Tegnap ilyen volt az 1 perc 20 mp alatti 4x4es rubik kocka rakásom, ma ilyen volt az, hogy 9 év kihagyás után megtanultam egy nehezebb zongoradarabot végre, amit már nagyon régóta meg akartam tanulni (Holdfény szonáta 1. tétel).

Amiknek még nagyon örültem, és esemény kategóriába tartozik: tandemugrás, csomószor vezettem vitorlázórepülőt, amikor épp síelek vagy vitorlázok (hajó), akkor is hihetetlenül boldog vagyok. Meg még van egy csomó, amivel nem untatok most senkit :)

Tárgy: na itt már szűkebb a kör. Talán a laptopom, ami egyben az első saját számítógépem (előtte egy pentium 1-es windows 95-öm volt de kb sose kapcsoltam be, csak ha nosztalgiázni akartam egy kis doommal vagy Need for speeddel vagy vmi egyéb játékkal) és első olyan komolyabb tárgy volt, amit ténylegesen 100%-osan a saját keresetemből vettem meg (előtte még vettem egy bicajt meg sílécet, de azok kb 50 ezerbe kerültek ez a laptop meg 270 ezer).


És biztos lesznek dolgok, amiknek jobban fogok örülni (kapásból a családalapítás ide fog tartozni, ha más nem is).

2014. dec. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!