Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a barátod/párod legidegesít...

Mi a barátod/párod legidegesítőbb szokása?

Figyelt kérdés
Engem rohadtul idegesit, ha a toket vakargatja (nem fel percig, hanem rendesen a gatyában tartja a kezet kb, nyilvan nem emberek elott, hanem mondjuk ha kettesben vagyunk es filmet nézünk), meg a lábán szokta a korom melletti bort kapargatni, es olyan bosszantó hangja van. Nektek mi? Ja meg az is, hogy a koszos edényeket felrerakja a szobában, ahelyett hogy kivinné a mosogatoba.
2020. okt. 22. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Az enyémnek az, hogy semmi nem érdekli a tévézésen kívül. Soha nem megyünk sehová, mert ő csak tévézni szeret, én meg programokra vágynék de az nem számít. És még az hogy a pénz nagyon fontos neki, nekem soha nem volt fontos.
2020. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Biztos jo helyen vagy mellette? azert ezek eleg nagy dolgok.
2020. okt. 22. 14:19
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Az, hogy nem létezik. Csak ez az egy van neki, de ez rohadtul zavar.
2020. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig pakol de úgy, hogy soha többé nem találom meg,ami kell.


Az egész családja roppant humorosnak tartja a fingást.


A tányéron mindig hagy kaját és nem dobja ki, hanem beáztatja. Undorító így mosogatni és a csap is eldugul.

2020. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2, nem biztos :(
2020. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%

A kajamaradék beáztatása nálunk is játszik de már kezd leszokni róla, mert akkor azt neki kell elmosni akkor is ha nem ő lenne a soros :D

Illetve a széket nem tolja be maga után és sokszor nekimegyek a sötétben, vagy ha az én asztalomról kölcsönvesz valamit, nem oda teszi vissza, hanem random helyeken lerakja, én meg keresem.

2020. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Nincs barim, így semmi.
2020. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Telefon a kezében +bedugja a fülest és kb 3szor kell valamit el ismételni, tépi a lábán a körmét. Na meg ha fel tesz egy kérdést, válaszolok majd vissza kérdez hogy:"de biztos?" 🤯
2020. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amiről csak le nem esnek a tárgyak, arra mindenre rápakol valamit olyan magasságig, ameddig csak lehet.
2020. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Lusta es akaratos. Mindenen csak panaszkodik, minden dolog hatalmas erofeszites nala. Ha ezerszer megkerem valamire, ketezerszer is kepes nem ugy csinalni. Peldaul a kajamaradekos aztatas nalunk is. Hatnehogymar neki sikalni kelljen a labast! Keptelen rendet tartani, osszeveszik velem, ha raszolok emiatt. Nem lehet adni a szavara sokszor, megegyezunk valamiben es masnap forrong, hogy ez igy neki megsem jo.
2020. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!