Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, akinek...

Mit gondoltok arról, akinek agresszív érzései támadnak a másik iránt emiatt?

Figyelt kérdés
Amiatt, mert buszon, vonaton a közelében valaki nem hord maszkot. Emiatt magában elkívánja szinte a halálba mondván hogy veszélyezteti őt. Persze nem bántja meg ilyenek, csak úgy gondolatok szintjén, agresszív érzések támadnak a lelkében iránta.
2020. okt. 22. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Mivel gondolatbűnözés nincs, ezért amíg nem csap fejbe leszarom mi jár a fejében. Mondjuk az is sokat segít, hogy betartom a szabályokat és felveszem a rohadt maszkot.
2020. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Velem történt ilyen most nem rég, olyan másfél hete nagyjából. Siettem a vonathoz, fél Esztergomot keresztül futottam, hogy elérjem, mert nem volt kedvem megvárni a következőt. Végül elértem, felszálltam, de nem húztam maszkot, hanem csak leültem, ezzel el is indultunk egyből. Nem feledkeztem meg a maszkról, de rohanás után nem szívesen vettem volna fel egyből (meg amúgy is kerülöm lehetőség szerint a hordását). Volt a szemközti négyes ülésnél egy német nő (valakivel beszélt a telefonon németül, onnan gondoltam, hogy német), aki a főalanya a sztorinak. Jött a kalauz. Ő rám szólt normálisan a maszk miatt. Mondom magamban, neki úgy is előírás ennek a felügyelése, szóval le fogja szarni, hogy alig kapok levegőt. Végül emiatt elnézést kértem és felvettem. Miután a kalauz elment (és nem is jött vissza végül), természetesen levettem a maszkot, mert nem kaptam levegőt rohanás után. Csak a német nő ült hozzám közel (2.5 méterre durván), senki nem volt a körzetünkben. Idő közben én is telefonáltam és az ablak tükröződésén láttam, hogy dühíti az, hogy levettem a maszkomat. Ezután belekezdett fejrázásba, meg szemforgatásba is. Úgy villogtak a szemei, hogy még a látássérülteknek is feltűnt volna. Az a gond, hogy ezt nem tudom megfelelően visszaadni, de tényleg látszott rajta az a jelenség, amit te is leírtál. És én magam se értem, miért csinálják ezt egyesek. Valószínűleg ők annyira bedőltek ennek a pánikkeltésnek, hogy számukra a maszk ignorálása olyan, mint ha belegázolnék az életébe. Egyébként szerintem mindenkinek a saját dolga, hogy hord-e maszkot vagy sem, nem szoktam ezt nézni, hogy ki tartja be az előírásokat. Mert mi tagadás, én se tartom be mindig, amikor lehet.
2020. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, a maszkkal nem magadat véded, hanem a társadalmat. Ezért kellene mindenkinek hordania. Na de a magyar képtelen így gondolkodni, neki mindig csak a saját kényelme lesz a fontos.
2020. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Amíg ezek csak gondolatok, addig semmit, egyetértek az első válaszolóval.
2020. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Hülyék ez emberek, ennyi. Teljesen logikátlan az egész szabályozás. Valahol lehet nélküle lenni szabályosan, valahol meg meglincselnek nélküle. Mi az értelme? Most akkor vagy mindenhol kötelező vagy akkor hagyjuk az egészet és ne csináljuk a felesleges hisztit. Árulja már el nekem valaki, ha az este 11-ig nyitva lévő szórakozóhelyen egyik vendégen sincs maszk és túlélték, akkor másnap miért kell egy emberrel üvöltözni a buszon, mert 2 megállót lejjebb csúszott maszkkal vagy épp anélkül tesz meg?! Fszaság az egész. Nincs benne értelme és logika. Ezzel nem a szórakozóhelyek ellen beszélek, csak látszik ebben az esetben is hogy nincs semmi baj, mégis manipulálják az embereket. A média hülyíti a társadalmat a kamu hírekkel.
2020. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

agymosott ostoba az ilyen.

-a tv ben azt mondták tehát igaz-alapú véglény


milyen érdekes,hogy a világban rengeteg országban több 10ezres tüntetések vannak ez ellen az egész hülyeség ellen és nulla a hír ezekről a híradókban.

2020. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
A maszk hordas hulyeseg.
2020. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak idejöttem megírni, higy az elején azt mondták a maszk hordás növeli a veszélyeztetettséget.
2020. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!