Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy vagy? De úgy igazából.

Hogy vagy? De úgy igazából.

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Most elég rosszul, semmihez nincs kedvem, és szét vagyok esve lelkileg. De majd jobb lesz:) És te?
2020. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Most stabilan. Pár hete volt egy érzelmi mélypontom, azóta lenyugodtam. Te?
2020. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Egész jól, mert bicikliztem 65 km-t. Ma jól fogok aludni.
2020. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
nem rég vágott ki barátnőm, de igazából jól vagyok, nagyon jól esik ez az egyedül chillelés. lehet amiatt is, hogy a világ is ilyen korona izében van és kicsit mintha megálltak volna a dolgok. most is itthon azt csinálok amit akarok. rendezem a kis dolgaim. és várom a nyarat.
2020. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

Alapból van egy generalizált szorongásom gyerekkorom óta. Stabil vagyok és boldog,de van egy 2 hónapos csodálatos babám és folyton sz.rrá aggódom magam. :D

Amúgy minden jó most. :)

2020. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Rossz a kedvem egy férfi miatt.. :(
2020. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Röviden és tömören, szarul vagyok 😔de remélem, lesz jobb is :)
2020. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Elegge rosszul, probalom kikapcsolni az agyamat, kicsit osszecsaptak a hullamok a fejem felett, ugy erzem elveszitettem a valodi enemet es nem tudok kibontakozni, onmegvalositani. Dilemmazok is napok ota egy hirtelen es megfeleles miatt hozott dontesemen, lehet visszacsinalnam, csak akkor sajnos buktam is rajta.

Emellett tetszik ez a kodos oszi ido, varom mar a karacsonyt, evek ota nem karacsonyoztam es most ki akarom maxolni a hangulatot :) Szivesen setalgatnek, forrocsokiznek a varosban, remelem holnap osszejon. Te hogyan erzed magad?

2020. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Álmosan.
2020. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Voltam már sokkal jobban, de rosszubbul is. Remélem össze tudom magam szedni lelkileg és nem leszek ennél mélyebben most már. :)
2020. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!