Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 5 óra alvás után másnap a...

5 óra alvás után másnap a suliban mennyire lennék fáradt?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tudok majd figyelni, meg a nap végére (hacsak nem már egyből az elején) félálomba leszek órákon? Látszani is látszana rajtam, nagyon sz*rul néznék ki 5 óra alvással?

Meddig lehet bírni 1 nap ennyivel?


2020. okt. 26. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ, hogy előtte mennyire aludtad ki magad, mennyi tartalékod van. Ha jó sokat aludtál, majd egyik nap csak 5 órát alszol, akkor másnap simán jól érezheted magad annyi alvással. Ha folyamatosan alvás megvonás van, akkor lesz az, amit írtál.
2020. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nekem van alvásigényem, azonban volt már velem is ilyen, egy napot ki lehet bírni. Persze olyan osztálytársaim is voltak, akik csak ennyit aludtak rendszeresen. De ha olyan is vagy mint én, hogy sok alvásra van szükséged, egy napot úgy is ki fogsz bírni.
2020. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj már, ennyit simán ki lehet bírni egy. Egy kicsit talán fáradtabb leszel, de max ennyi. Én mikor gimis voltam, szinte minden héten volt legalább egy nap, amikor csak 4-5 órát aludtam (sokáig tartó tanulás/prezentáció készítés/buli miatt)
2020. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer simán ki lehet bírni.
2020. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Nálam csoda, ha megvan napi szinten az 5 óra. Simán bírom. Pedig én aztán tudok aludni, hétvégen 11-12 óra minimum, de hétköznap muszáj bírni. Szóval simaügy.
2020. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is csak egyszeri alkalomra gondoltam, nem arra, hogy mindig így lenne, csak ha egyszer egyik este 5 órát aludék suli időben, akkor bírnám-e másnap anélkül, hogy hulla lennék meg anélkül, hogy a padban ülve félálomba lennék. De ezek szerint simán ki lehet bírni 1szer. Köszi a válaszokat! :)
2020. okt. 26. 23:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Max pihensz vmelyik unalmasabb órán :D
2020. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly kérdés? Az egyetemen vizsgaidőszakban teljes éjszakákat virrasztottam át tanulva, mégsem volt tőle bajom, nem is látszott rajtam. Az öt óra alvás ehhez kepest luxus. Vannak, akik alapból nem alszanak annál többet naponta.
2020. okt. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan osztálytársam, hogy 0 óra alvással (az éjszaka felszolgált egy vendéglőben, 6-ra ért haza, s akkor már le se feküdt) csak a 7. órán aludt el. (De az olyan unalmas volt, hogy szinte mi is :D ) Addig egész jól bírta magát.
2020. okt. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nagyon fiatal lehetsz, ha még soha nem aludtál ennyi keveset. Ne aggódj, biztos előfordul még párszor ilyen az életedben. Örülj neki, hogy ez a legnagyobb bajod.Én tavaly napokig semmit nem aludtam, hetekig is csak 3-4 órát tudtam, és lám túléltem.

Próbáld ki hogy bírod ahelyett, hogy itt kérdezgeted.

2020. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!