Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem azt (szerintem...

Miért érzem azt (szerintem nem csak, hanem ténylegesen) hogy nincs idő semmire?

Figyelt kérdés

Reggel felkelés, munkába készülés, majd munkahely 9 óra, utána ha valahova menni kell akkor rohanás, bevásárlás, a boltokban százával az emberek lépni nem lehet, van ami a lakóhelyünkön addigra bezár mire odaérünk 30 km-re a munkahelytől, otthon megint csak nincs semmire idő, mire megvacsorázik, letussol az ember, szinte mehet is aludni, hogy azért aludjon is valamit... Ki kell találni hogy most mit tudok beszorítani otthoni teendőt még az estébe.


Régen is ez volt vagy van valami ami miatt érzetre nincs idő semmire? Nálatok is ez van?


Rohanás, rohanás, meg kapkodás az egész azért hogy egy olyan munkahelyen dolgozhassak olyan munkakörben amit nem is szeretek itt élem az életem szinte.


2020. okt. 27. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Bébi, legalább NE délelőtt 9 óra 8 perckor írtad volna ki ezt a kérdést. Az időpont miatt teljesen hiteltelen, hogy te belegebedsz a munkába, és örök rohanás az életed. És egyik melóból a másikba esel.

Kilenc órakor a munkahelyen első dolgod, hogy gyakorizz :-)

2020. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!