Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Főtáv: egyenletes díjfizetés...

Főtáv: egyenletes díjfizetés vagy havi leolvasás a jobb választás, ha ténylegesen nem is fűtök?

Figyelt kérdés

#távhő #átalány #Főtáv #egyenletes díjfizetés
2013. márc. 12. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A havi leolvasás a legjobb ! Ott nincs vaker ,ha nem fogyasztasz csak keveset akkor annyit fizetsz,ha többet akkor annyit. És nincs kavalkád ,hogy hát miért ennyi meg annyi. Én igy csinálom,és szerintem 100% -ra jó !!!
2013. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést! Én is így gondoltam, csak elbizonytalanítottak a nagy kampányukkal, hogy maradjunk az egyenletesnél... :-)
2013. márc. 14. 07:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az havi leolvasást választottam nem csak itt hanem mindegyik közműnél, mert késöbb teljesen kontrolálhatatlanok a számlák és ha havonta digtálsz,havonta olvasnak akkor látod mire mennyi ment el.


Az egyenletes díjfizetés max annak jó aki télen nem tudja kifizenti am egemelkedett számlát és 12 hónapra felbonja ,de akkor meg jön majd az utólagos fizetés, leolvasás mizéria.


Volt ilyenbe részem sajnos.

2013. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!