Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó hitegetni másokat?

Miért jó hitegetni másokat?

Figyelt kérdés

Sajnos nehéz helyzetbe kerültünk és próbáltam pár helyről segítséget kérni, de mindenki csak hitegetett, ígérgetett, hogy segít.

Nem értem mire jó az, hogy átverik azt, aki tényleg segítségre szorulna.


2020. okt. 27. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó, csak az átlag ember kerüli a konfliktus helyzeteket és inkább hiteget minthogy azt mondaná hogy nem.
2020. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaaa értem.

Én sosem hitegettem senkit, nekem ezért furcsa, hogy egyes emberek csak ígérnek, aztán sehol semmi 🙁

2020. okt. 27. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ígérgetni nagyon könnyű és nem kerül semmibe. Cselekedni és valóban segíteni már más kérdés.
2020. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is így volt amikor a férjemmel házat újítottunk. Haver haverjának a haverjának is segített a ferjem, mindenkinek ugrált, amikor mi voltunk szarban akkor az összes cserben hagyott holott ígértek hogy jönnek segíteni. Férjem egyedül csinált MINDENT, holott nem értett semmihez. Vakolt, ereszt rakott fel, festett, csempézett, padlót rakott. Ahogy tudtam pici baba mellett próbáltam segíteni neki. Amikor készen lettünk, a már nem létező haverok a csodájára jártak a házunknak.

Tanulság: sajnos jónak lenni nem egy hálás dolog. Viszont ha egyedül boldogulsz, sokmindent megtanulsz.

2020. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!