Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy Katalin...

Mit tegyek, hogy Katalin névnapkor ne köszöntsenek meg, ha nem így hívnak?

Figyelt kérdés

Kata vagyok és mindenki novemberben köszönt meg, holott áprilisban van Kata névnap.

Tudom, azt kellene értékelni, hogy gondolnak rám, de ha nekem fontos valaki, akkor tudom a nevét és a névnapját, nem random köszöntöm meg.

A szüleimen kívül mindenki a novemberi időpontban küld jókívánságot és legszívesebben már nem is reagálnék rá, mert ennyi erővel Béla napkor is írhatnának.

Facebook-on be lehet ezt valahogy állítani, hogy ne tudjanak az üzenőfalamra írni?



2020. okt. 28. 13:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
28%

Micsoda egetverően nagy problémáid vannak!? Irigyellek.



Igen, fb be lehet állítani, hogy ne írjanak az idővonaladra.

2020. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszi Béla. Hogy kell beállítani?
2020. okt. 28. 13:51
 3/30 anonim ***** válasza:
23%
Nő vagyok kislány. Ne legyél már fb analfabéta. Keresd meg a beállítások között.
2020. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
Mert a sok Kata igazából Katalin. Szóval ebben azért nincs sok meglepő.
2020. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

#3 Irigyellek, hogy ilyen egetverően nagy problémáid vannak, hogy lebéláztalak. Legalább mostmár érted miről beszélek. :)

#4 De a rokonok, barátok tudják hogy Kata vagyok.

2020. okt. 28. 13:54
 6/30 anonim ***** válasza:
41%
Inkább a szüleiden kérd számon hogy miért a becenevet jegyeztették be.Katinkám!
2020. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, akinek a vezetékneve is keresztnév, pl: Péter László. Ő amikor megunta, hogy Péter napon köszöntgetik akkor tényleg kiírta, hogy akik azt sem tudják mi a neve azok ne köszöntgessék :D
2020. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
#7 😂😂
2020. okt. 28. 13:57
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen jelzed annak aki személyesen megköszöntött, hogy -Kata vagyok, és nem Katalin, de köszönöm.
2020. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem látok ilyen opciót facebook-on. Aki nem tartja magát “fb analfabétának”, mint a “kedves” #3-as az lenne szíves megírni, hogy kell?
2020. okt. 28. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!