Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy Katalin...

Mit tegyek, hogy Katalin névnapkor ne köszöntsenek meg, ha nem így hívnak?

Figyelt kérdés

Kata vagyok és mindenki novemberben köszönt meg, holott áprilisban van Kata névnap.

Tudom, azt kellene értékelni, hogy gondolnak rám, de ha nekem fontos valaki, akkor tudom a nevét és a névnapját, nem random köszöntöm meg.

A szüleimen kívül mindenki a novemberi időpontban küld jókívánságot és legszívesebben már nem is reagálnék rá, mert ennyi erővel Béla napkor is írhatnának.

Facebook-on be lehet ezt valahogy állítani, hogy ne tudjanak az üzenőfalamra írni?



2020. okt. 28. 13:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
68%

Miért nem kérsz inkább ajándékokat? :D

De van ilyen is, hgoy valaki jótékonysági gyűjtést csinál. Írd ki Katalinkor, hogy hova küldjenek pénzt :D


A facebookban csak szexért segítek.

2020. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
75%

[link] Április 29, Április 30., November 25.

[link] Április 30., November 25.

Most akkor mikor kellene téged felköszönteni?

2020. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

#11 Nem is rossz ötlet!:D

#12 Április 30-án. De ez olyan, hogy gondolom a te nagyszüleid is tudják a neved, meg hogy mikor ünnepled. Számomra ezért felfoghatatlan az egész.

2020. okt. 28. 14:21
 14/30 anonim ***** válasza:
43%

Na de Április 30-án és November 25-én is névnapja van Katának és Katalinnak is, nem? :DD

Most te azt gondolod, hogy téged Katalinként köszöntenek, és nem Kataként, vagy mi? Ez röhej... :D

Én Viktor vagyok, legközelebb pofánvágom, aki felköszönt szeptember 5-én, mert ő biztos a Lőrincre gondolt :D

2020. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
59%

#10

Jaj kérdező, ritka nehéz eset vagy.


1. Lenyitod a kis fülecskét, lefelé álló háromszög, a jobb oldalon.

2. Beállítások és adatvédelem

3. Beállítások

4. Idővonal és megjelölések

5. Idővonal, Ki írhat az idővonaladra? Ott van abban a sorban, hogy Módosítás.


Szívesen.

2020. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem megszerkesztenék valami pofás képet, amin rajta van a nevem és a névnapom dátuma, és alá valami érdekesség (mit jelent, híres emberek ezzel a névvel, általában mi igaz az ilyen nevű emberekre, satöbbi)


Ezt kitenném Katalin-nap ELŐTT, és akkor kisebb eséllyel jönnek a kóbor köszöntések :)

2020. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

#14 Valamit nagyon félreértettél. Akkor felteszem úgy a kérdést, hogyha a családom, barátaim tudják, hogy mikor van a névnapom, akkor miért nem akkor köszöntenek, amikor tartom? Egy jó ideje tagja vagyok már a famíliának, hiába mondja például édesanyukám is hogy nem most tartom, csak azért is akkor köszöntenek. És most kezdjem el magyarázni a “Boldog névnapot Katalin!” feliratú facebook képeket?

#15 Sikerült. Köszi!

#16 Ez se rossz.🤣

2020. okt. 28. 15:07
 18/30 anonim ***** válasza:
54%

Tehát, mind Kata, mind Katalin névnap van áprilisban is és novemberben is, te meg nehezményezed, hogy nem tudják, melyiket tartod.

Pl Mária névnap van vagy tízszer a naptárban, Tamás szintén, meg még egy jó pár...honnan a tökből kéne tudniuk, hogy te mikor tartod???

2020. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
#18 Gondolom a te családod se tudja mikor tartod a névnapodat..
2020. okt. 28. 21:42
 20/30 anonim ***** válasza:
77%

Én csak egyszer vagyok a naptárban (Anita), sőt, kb a 90es évekig bent se voltam, Anna napkor köszöntöttek.

Az, hogy a családod nem tudja, mikor tartod, no komment.

2020. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!