Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy én...

Mit gondoltok arról, hogy én Bartos CS Istvántól meritek erőt a mindennapokhoz?

Figyelt kérdés
Ő egy olyan ember, akinek nincs se rendes munkája, se normális lakhatási körülményei, se párkapcsolata. Mégis boldog. Amit talál napszámos munkát a lakóhelye környékén azt elvégzi. Emellett csinálja a videokat. Nagyon mélyről jött és mélyen is van, de úgy gondolom, hogy ő olyan ember, aki figyelmbe vette, hogy azzal a helyzettel kell kezdenie valamit, ami megadadott neki. Nem mindenki születik jó helyre sajnos, pedig úgy gondolom, hogy minden embernek kijár egy színvonalas, boldog élet. Bartos tisztában van vele, hogy nem tud kitörni a mentális betegségei miatt sem, ezért azzal a helyzettel kezd valamit, ami van. Ő legalább nem gázol át másokon, mint sokan, akik mások kihasználása által élnek a Bartosnál jobb életet. Egyszer nem hallottam tőle még olyat, hogy sajnáltatná magát, vagy másokat szidna a saját helyzetéért. Én többre tartom a videóit azoknál az embereknél akik a különféle közösségi médiás felületeken mutatják a világnak a sokszor csak látszólag gazdag és jó életüket.
2020. okt. 28. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, nekem kifejezetten szimpatikus.Egyébként még él?
2020. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat erdekes...😅
2020. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

Nihilista. Te döntésed kire nézel fel és miért. De én kifejezetten nem bírom ezt a beteg embert, sztem utoljára 6 éve láttam egy videóját. Nem tudom, hogy miért érdemes felnézni rá. Elég nagy felelőtlenség, hogy a mentális betegségét nem tartja karban. Oké, hogy kb. egy nincstelen senki, és nem mindenki tud kitörni a mélyből, de semmi példaértékűt nem látok benne. Elég baj, hogy vkinek ennyire beteg a tudata, és neki jó is így inkább nihilistán.

Mindenkinek törekednie kellene azért, hogy magának jót akarjon, mentális betegséggel takarózni meg önsajnáltatás, és gyávaság. Vannak azért emberek, akik komoly mentális betegséggel is el tudnak éldegélni, és dolgozni. Inkább rájuk néznék fel. De ehhez már akarat kell, meg jelentős iq, hogy beszedd a gyógyszert, meg törődj magaddal.

2020. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az tény hogy rá még mindig inkább fel lehet nézni mint ezekre a gazdag pasi által kitartott instagram riongyókra (influenszereknek vagy minek nevezik magukat). Ezzel együtt Bartos se egy példakép, szerintem kezdhetett volna magával valamit hiszen "híresség", ergo szerintem ha akarna, ki tudna mászni abból amiben van. De szerintem neki már késő. Bevallom, azért jót derültem anno a csideóin. :D
2020. okt. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem jól teszed, mert az ő sorsa közelebb áll az átlagoz, mint az instaceleb kamuéletei.
2020. okt. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Áve Möster! <3
2020. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem ki ez, és nagyon undorító szegény.
2020. nov. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!