Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan csinálja ezt és miért?

Hogyan csinálja ezt és miért?

Figyelt kérdés
-Online órán egyszer csak megjelent kamera s minden nélkül egy Helena Zsigmond nevű felhasználó. A Tanár azt állította hogy ő sose látta s nem engedte be a Meet kurzusba de ott volt és AFKolt. Kiraktuk és akkor nem volt semmibaj .... eltelt másfél hét és már rég elfelejtettük na mind1 . Leültünk a haverokkal órák után Among us-ozni és játszottunk telt az idő s egyszer csak belépett egy játékos névszerint "H Zsigmond" és AFKolt ( én voltam az impostor megisöltem és leisbuktam de nem baj láttam hogyan járkált körbe szellemként s aztán kezdett követni... következő kör elött ki kickeltük és már az is érdekes volt honnan tudta a kódot, hogy belépjen de az még érdekesebb volt hogy visszalépett és még 5-ször eljátszottuk ezt de azután beléptünk a játékba mielött csatlakozni tudott volna... azután többet nem lépett be.
2020. okt. 30. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Tuti ismerös csak mas nevvel es lehet le sem esik neki miert van mindog kizàrva
2020. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de honnan a f@szomból tudja az amongus kódot ha a discord csoportban ( ahol megbeszéltüka kódót) ott csak mi voltunk. Erre nem kapom a választ :D
2020. okt. 30. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
talán valamelyik haverod két profillal játszik vagy hívott egy plusz embert és nem szólt.
2020. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Informatikàban mennyire vagy jártas?
2020. okt. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!