Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Apumat nem tudom elérni....

Apumat nem tudom elérni. Egyedül él a világ végén. Nagyon aggodom. Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Mindkét telefonja le van merulve. Egész nap próbáltam hívni. Nyugdíjas.

Nem tudom mit csináljak. Kétségbe vagyok esve.


2020. okt. 31. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szomszédot nem tudod elérni? Ne izgulj. Nem tudsz elmenni hozzá?
2020. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Felülsz a buszra/beülsz a kocsiba és elmész hozzá. Ez nem opció? Házi telefonja nincs? Ki van ott a közelében akit esetleg el tudsz érni?
2020. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy ki a szomszédja sajnos. Nincs igazán tömegközlekedes arra, de ha holnap reggel se csöng ki a telefonja, valahogy megoldom, hogy elérjek oda. Talán napi két busz van.
2020. okt. 31. 22:26
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt se tudom hogy menjek be a kapun majd az ajton ha ugy alakul....
2020. okt. 31. 22:47
 5/13 anonim ***** válasza:
mondjuk elég sok mindent nem tudsz róla, már nem bántásból... esetleg hívd fel a háziorvosát, vagy tanyagondnokot, ha ennyire a világ vége, vagy franc tudja kit, hogy menjen oda és nézzen rá. (amúgy tényleg senkit nem ismersz apád lakóhelyén?)
2020. okt. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tényleg, mivel fél éve költözött oda.
2020. okt. 31. 23:01
 7/13 anonim ***** válasza:
jó és miért pont oda? ott van családtagja, barátai, munka gondolom már nem opció... nem kötekedni akarok csak valami ötletet találni...
2020. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ottani rendőrséget felhívni hogy nem tudnak-e ránézni?
2020. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ott tudott házat venni olcsón, semmi más oka nem volt igazából. A rendőrségre én is gondoltam. Ha nem érem el és nem tudok bejutni, úgy is az lesz.

Köszi hogy írtok egyébként.

2020. okt. 31. 23:40
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan hívd fel most a rendőröket, és kérd meg, hogy menjenek el, csengessenek be, nézzenek rá.
2020. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!