Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Semmiben sem vagyok ügyes!...

Semmiben sem vagyok ügyes! Béna vagyok hiába akarok valamit elérni! Semmiben sem vagyok tehetséges! Nem tudok jól rajzolni nincs logikám lassubb is vagyok mint a többi stb! Már nagyon unom mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez hülyeség. Ha nem akarod, nem is érsz el semmit, de ha akarod, akkor van rá esély. Ezzel én szerintem mindent elmondtam.
2015. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyakorold azt amiben szeretnél ügyes lenni. Én világéletemben béna voltam a sportokban (tavaly pl. egy 14 éves srác lefutott 60m-en vagy 3 másodperccel. 17 vagyok), nem tudok se focizni, se kézizni, se röpi semmi. A gimnasztika ami úgy-ahogy megy. Most kosarazni tanulgatok. Béna vagyok benne, de szeretnék jó lenni ezért gyakorlok, és sokat fejlődtem.

Rajzolás.. Régen szerettem volna jól rajzolni, de béna voltam, még a pálcikaembert is el tudtam cseszni. Úgy féléve osztálytársam unszolására elkezdtem újra rajzolni. Na most ezalatt a félév alatt az elcseszett pálcikaemberektől eljutottam odáig, hogy saját rajzfilmeket készítünk, amik ráadásul jók is a visszajelzések szerint. Közösen rajzoljuk a karaktereket, ő animálja, én írom a történetet és összeszerkesztem.


Logikádat könnyen tudod fejleszteni, hülyén hangzik de én logikai feladatokkal, játékokból, illetve suli jóvoltából programozással lettem jobb.


Keress olyan barátokat, embereket akik hasonló gonddal küszködnek, vagy épp jók valamiben és biztatnak hogy csináld. Sokat fognak segíteni. És a legfőbb dolog:gyakorlás!!

2015. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

És miért kéne jól rajzolnod?

Tanuljál és akkor lesznek lehetőségeid.

Az ritka, hogy valakinek különleges művészeti tehetsége van.

2015. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egyszerűen úgy működik hogy egy szép nap elmész sétálni 1-et, és eldöntöd hogy ezek érnek-e neked valamit egyáltalán. Eldöntöd miben szeretnél jó lenni. Ha eldöntötted és megvan akkor meg minden nap gyakorlod. Ha csak 5 perced van rá aznap akkor azt a 5 percet olyan becsülettel végiggyakorlod mint ha 3 órád lenne rá. Ugyanolyan emberi génjeid vannak mint mindenki másnak. Egyszerűen tenni kell érte. Aki jól tud rajzolni nyilván nem ma kezdte, kitartóan dolgozott érte. Ha te is kitartóan dolgozol akkor idő múlva neked is menni fog. Sokaknak ez viszi el a kedvét az "egy idő múlva", mert ő már holnapra szeretné. De akkor próbáld úgy felfogni hogy ha belekezdesz akkor rosszabb nem lehetsz benne, csak jobb az idő múlásával napról napra.

A képességeket nem kapod hogy meg kell találni. Ki kell őket fejleszteni! Válassz egy olyan dolgot amit szívből csinálnál és hajrá!

2015. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Azt vágod hogy Einstein megbukott matekból? Fogadjunk bármibe h egyszer csak rájössz h valamiben nagyon toppon vagy! Én tök kétbalkezes vagyok egy szöget se bírok beverni, viszont fejben merek szkanderozni sok okosnak hitt emberrel... Azt javaslom hogy figyeld magad, és rá fogsz jönni h mi az amiben te jó vagy..
2015. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

KI ADOTT POZITÍV VISSZAJELZÉST 1. VÁLASZOLÓNAK????? -.-"

Ismerek 18 éves 168 IQ-s( mensa skálán 210 IQ + 3 év) embert akinek úgyan így baja van logikával.

E dolgok semmit se jelentenek. Csak szimplán nem ismered magad.

Lassuság, lassú tanulás logikai szinten alapszik főként. Ez 1 dolog.

Rajz csak 1 radom példa. Ha szeretnél megtanulni, menny el bal agyféltekés képzésre.

Fejlődj emberileg. Am is csak ez számít.

2015. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most tenyleg azon sirsz, ki kinek adott pozitiv visszajelzest?😄
2015. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!