Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hova/hogyan tudta...

Szerintetek hova/hogyan tudta ilyen "rafináltan" elrejteni Vv Fanni holttestét a gyilkosa? Hol lehet, miért nem találják 4 hónap után se? Ötletek, elképzelések, tippek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 15:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%

Ezt most csak általánosságban írom, nem túl etikus más halálán csámcsogni:


Ha nem vallotta be és nem tudják visszakövetni sem a nyomok alapján, akkor bárhol lehet az országban egy testet, nem? Sőt, ha átadja valakinek aki kiviszi külföldre az élő/holttestet, akkor simán ki lehet fogni azt, hogy sehol senki nem ellenőrzi és állítja meg a kocsit, nem szenved balesetet és pár nap alatt körbeautózza Európát az autópályákon. Attól meg szétnéznek egy erdőben és egy tónál mert az 1 darab embert akit elkaptak és gyanúsítanak, vagy nem tud semmit, vagy bűnbak és tartja a hátát) még bárhol máshol is lehet egy holttest, ahogy több szereplős is lehet az eset.

2018. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Hát ez lehet, persze, de tényleg olyan hihetetlen, hogy így el lehet valakit tüntetni.. Meglesz szerinted /szerintetek valaha?
2018. márc. 27. 15:17
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

Ú, ne haragudj a kusza mondatokért. Most hogy visszaolvastam kicsit széthulló mert több többszörös mondatot is egybevontam.


Azt akartam mondani, hogy 1 darab gyanúsított van és csak az ő néhány tevékenységét tudták visszakövetni, legalábbis amiről a média ír. Ha többen voltak és autót is cserélgettek, vagy bőven volt ideje több helyen is megfordulni, akkor akár az egész ország területén bárhol lehet a test. Az első számú gyanúsított csak egy szűk körben mozgott, és nem tudhatják hogy a többiek mikor, hol és milyen távolságot tehettek meg. Így pedig a nullához közelíthet az esélye, ha az ember nem beszél vagy eleve nem is tud semmit.

2018. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem betekerték drotháloba, aztán leengedték a dunán. Az pedig a büdös életbe nem fog előbukkani.
2018. márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg minden holtestet megtalálnak előbb, vagy utóbb. Az idő sem dolgozik a bűnözőknek, nem tűnik el egy test 100%ig soha.


Ha külfdön találják meg, hát ott. De egyszer összérnek a szálak.

Ez szinte biztos.

(Már ha keresik és nem szarják le teljesen az ügyet)


Egyedül akkor nem találják meg a testet, ha kémiailag megsemisítették, de nem hiszem.

2018. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%

A múlt héten a Fertő-tóban talált női torzó, illetve a levágott test darabjai alapján azt gondoltam, hogy VV Fannit találták meg, de elvileg a nemrég elvégzett DNS-teszt kimutatta, hogy nem ő került elő. Annyi biztos, hogy már Fanni sem él. Mikor a gyanúsított bérelt autóját átvizsgálták, olyan mennyiségű vért találtak az autóban, ami alapján biztosan nem élte túl az eltűnését. Ez a vér pedig Fannié volt. Az autót másnap vissza vitték, úgyhogy valószínűleg még az eltűnése napján meghalt. Ezeket egy rendőr közeli ismerősöm árulta el. Hogy pontosan miért kellett Fanninak meghalnia, az nem tisztázott.


Volt már rá példa, hogy nyomtalanul eltűnt személy testének maradványait évekkel később megtalálták: a 7 éves Szathmáry Nikolett csontjait egy zsákban 3 évvel eltűnése után nádvágók találtak meg egy nádasban - de ez az eset egy kisvárosban történt, itt pedig a feltételezett gyilkos napokon át járta az országot, így a test bárhol lehet - ha el nem égették. Ha most tényleg nem Fannit találták meg, egyre kisebb az esély rá, hogy megkerüljön.


Ha engem kérdeztek, túl sok ideje volt futni a gyilkosnak, szerintem egy erdőben jó mélyre el lett ásva a test. Sosem derül ki, hogy pontosan hova.

2018. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
33%

Mivel több napja is volt, hogy agyaljon azon hova is tüntesse a holttestet,valószínű nem itthon rejtette el.

Olvastam, hogy B.László állítása szerint átadta egy német rendszámú kocsi tulajának.. Erika kérte, hogy oda vigye mert le van beszélve.. Azt nem értem, ha Erika ismeri a személyt akihez küldte Fannit, akkor miért nincs előzetesben..ennyire hülye csak nem lehet B László, hogy egy mesét kitaláljon aminek semmi bizonyítéka.. mert ha ez így van akkor a kamerafelvételeken látszódni kell miszerint Erika odaér ,majd elhagyja Fanni lakást.


Másrészről meg ha át is adta Fannit, és külföldre vitték soha az életbe nem fog előkerülni..ha megölték arról intézkedtek, hogy soha ne is kerüljön elő :(

2018. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
40%
Tudom nem nagyon biztosak a kommentelők forrásai, de egyszer olvastam egy olyat hog a feltételezett gyilkos jó ismerősei között van egy olyan személy akinek krematóriuma van, azthiszem Siófokon?! Nem vagyok benne biztos hogy ott, furcsa hogy erre még nem ugrottak rá... Bár ha nem lenne igaz miért mondanák?
2018. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
19%
Franc se tudja.... Valaki írta, hogy betekerték drothálóba és leengedték a dunán. Hm! Ez sem elképzelhetetlen, mivel a drotháló nehéz, és az elmerűl az tényleg a büdös életbe nem kerül elő.
2018. jún. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

#9. Ez nem igaz! Akármilyen nehezéket teszel egy holttestre, ha vízbe dobod az előkerül, vagy legalábbis egy része...

A test elkezd bomlani, a víz hatására előbb vagy utóbb leszakadnak a végtagok és fel emelkednek a felszínre. Ha azt megtalálják, akkor valamelyest a megtalálási helyből tudnak következtetni a holttest többi részének hollétére is és oda küldenek búvárokat...

2018. jún. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!