Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol/hogyan találjak sparring...

Hol/hogyan találjak sparring partnert?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy nagyon nehezen lehet megfelelő sparring partnert találni bármilyen kűzdősporthoz. Mivel az edzés kevés és így nem tudok fejlődni kellene pár ember akivel lehet gyakorolni, de nincs ilyen.

Már ott tartotk, hogy tök mindegy milyen kűzdősportot/harcművészetet csinál csak edzünk. Más is kűzd ezzel a problémával? 29F



2018. febr. 6. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nem nagyon... nem tudom miért nem jó az edzésen a partner. Nálunk muay thai bokszon mindig ha sparring van 3-4 emberrel szoktunk egy edzés alatt küzdeni, ebben van aki kisebb nálad kilóba vagy magasságban viszont az ellenkezője is szokott lenni. Volt mikor másik klub jött le is 10 emberrel is bokszoltam 3 percig.

Ha ennyire unod magad, lépj be valami edzőtárskereső csoportba és kérdezz onnan van e valaki aki sparringolna veled

2018. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szevasz! Hasonló cipőben járok én is kérdező, az edzés nekem is kevésnek tűnik néha és a gyorsabb fejlődés érdekében minél több gyakorlás lenne szükséges. Elsősorban mi érdekel?
2018. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Helló! Én is edzőpartnert keresek már kb egy éve...
2018. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én olyasvalakit aki önvédelemre oktatna.
2018. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Magasságod, súlyod?
2018. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hali! Na ez jó! Én olyasvalakit keresek, aki nem csak tud, hanem meg is tudja mutatni a technikákat. Kevés alapom van, viszont szeretném fejleszteni magam nem csoportos edzésen, mert az időbeosztásom miatt az nem megy... Szóval nem ingyen szeretném, csak legyen valaki, akivel lehet edzeni és akitől lehet tanulni. Csáó!
2018. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen - igen!! Itt mindenki sparring partnert keres, de egymást sem találjuk meg. Akar valaki edzeni komolyan?? F/30 Bp.
2018. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezzel a problémával jó magam is küszködöm, ha úgy vesszük maga a "probléma" az én sparring partnerem. :D

Mondjuk én csak megmérettetni szeretném rendszeresen a testem, főként birkózás-grappling vonalon.

2018. szept. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ricsi74zhf ***** válasza:
Sparringhoz beszállok...Budapest.kovacsricsi kukac indamail pont hu
2018. szept. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nagyon szivesen sparringolnék bárkivel budapesten!:) Már vagy egy éve keresek én is.
2019. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!