Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Puzsér Róbertről...

Mit gondoltok Puzsér Róbertről és az általa képviselt világnézetről?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy hogy szorongásos depressziós az anyja miatt és pszichoterápiába jár. Mert ezt tudom.

2020. nov. 1. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlenül értek minden gondolatával egyet mindig, de viszont vannak olyan előremutató gondolatai a világgal kapcsolatban, amik más embereknek egész életükben nem jut el az agyukig. Szóval számomra egy pozitív figura.
2020. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Agyvérzést fog kapni előbb utóbb amilyen idegbeteg
2020. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Néha egyetértek vele, néha nem. Attól még, hogy nem ertek vele mindenben egyet szeretem
2020. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%

Semmit.

Puzsér egy humorista,nem pedig politikus.

2020. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

@ 19:15


Az egész magyar kormány egy bohózat, szóval ilyen alapon simán jó politikus lehetne.

2020. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
Na,ebben van valami,de ettől még ne egy humorista legyen a főpolgi vagy a miniszterelnök.
2020. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Bohóc.

Valamiféle görbe tükörként lehet felfogni, amit valaki a közéleti szereplők elé tart

2020. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Anno engem tanított a Kelenföldiben, nagyon élveztem az óráit, baromi lazán adta elő az anyagot, de mégis érthetően és tartalmasan. Azóta is kedvelem, kitűnően átlátja a dolgokat.
2020. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Hogy pontosan milyen a világnézete, azt szerintem még (már?) maga sem tudja. Úgy látom, próbál centristának tűnni, gyakran kritizálja az ellenzéket is, de azért ahogy látom, most is az ATV-ben érzi magát a legjobban, Ceglédivel, Konokkal és Honttal. A polikiai szerepvállalása szerintem nagyon rosszul sült el, én a tavalyi 4 és fél százalékánál jóval többet vártam tőle, bár igaz, hogy mögé egy párt sem állt be, úgy pedig nehéz nyerni. Képességeit tekintve többre tartom, mint Karácsonyt, de kevesebbre, mint Tarlóst.
2020. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon idegesítő, hogy pl.: "Kék az ég." mondatot is fullhosszan, elnyújtva tudja csak elmondani, elmagyarázni.
2020. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!