Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyektől kérdezem hogy...

Hölgyektől kérdezem hogy milyen érzés volt elősször nudistra strandra menni? Ez megbontránkoztató ha a baráti körötök illetve családotok megtudja vagy nem?

Figyelt kérdés
hölgyek,nudizmus,strand

2020. nov. 1. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kit erdekel ha megtudják
2020. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:DD
2020. nov. 1. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Kislányként voltam először a szüleimmel. Arra emlékszem, hogy nagyon izgultam előtte, hátha nem lesz igazuk a szüleimnek és mégis kínos lesz meztelenül lennem fiúk előtt. Aztán mikor ott voltam, annyira jól éreztem magam, hogy el se akartam hinni.

Nem megbotránkoztató, nem reklámozom hogy nudizok, de nem is csinálok belőle titkot ha szóba kerül.

2020. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

En annyira szexualis beallitottsagu vagyok, hogy nem tudom termeszetesen kezelni, ami pedig a lenyeg. Mivel a tobbseg nem tetszik, ez undort okoz, aki tetszik, arra annyira raizgulok, hogy zavarba hozna.

Nemetorszagban normal strandon voltam, ahol a tobbseg nudizott. Feszelyezett nagyon. De pasival nem vagyok szegyenlos.

2020. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Az elején picit bizar volt,tartozzam attól,hogy másoknak jobb az alakjuk én meg mit keresek itt.De láttam vegyesen de a végére inkább már tetszett,azóta nem zavar,ha látnak. pedig nem vagyok egy isten nő:) 41N
2020. nov. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Semmi extra. Szeretek meztelenül úszni, semmi másért nem megyek oda, így nem is foglalkozom semmi mással.
2020. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!