Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem 23 évesen olyan...

Miért érzem 23 évesen olyan rettentően öregnek magamat? Normális az ha ennyi idősen kb 40 évesnek érzem magamat vagy többnek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a kérdés magáért beszél...... Állandóan olyan öregnek érzem magamat, mint egy vénember.



Tudom hogy most jönnek majd az okostojások és osztják az észt hogy "jajj mit sajnáltatod magad,, ,,kamu kérdés" stb. De egyikről sincsen szó! Legbelül olyan öregnek érzem magamat, hogy nem tudom szavakban kifejezni. Légyszíves a feltett kérdésemre válaszoljatok, tiszteljük meg a másikat....



Köszönöm!


(23/F)



2020. szept. 9. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem én is hasonlóan vagyok 19 évesen. Persze nem tudom ez nálad miben nyilvánul meg, nekem olyan, mintha már egy csomót éltem volna, néha ha belegondolok szinte fel se tudom fogni, hogy ez fiatalnak számít. Persze élettapasztalatom meg nincs hozzá így ez elég érdekes kombináció.
2020. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt ilyen korszakom úgy 25 éves korom körül. Belenéztem a tükörbe, öregnek láttam magam. Érzetre is vagy 100 évesnek éreztem. Utólag azt mondom, hogy a sok minden, ami a felnőtt léttel a nyakamba szakadt, a küzdelem, a megoldásra váró dolgok, amik rám nehezedtek, a külvilág és a magam elvárásai, amiknek nem tudtam megfelelni, nos ez lelkileg "elfárasztott". Ezeket le kell tenni. Én 30 éves korom után kezdtem el ezt a folymatot, pár depresszióval eltöltött hullámvölgyes év után. Most pár nap híján 40 éves vagyok, és nem adnám semmiért. Jól vagyok. Mindig van min javítani, van hová fejlődni, de jól érzem magam, én én vagyok, a saját bőrömben. :) Az emberek rendszeresen huszonévesnek néznek.

Szerintem legyen egy olyan "csatorna", hobbi, elfoglaltság, időtöltés amivel ki tudsz kapcsolódni, ha csak napi 15 percre is. Jó ezekbe kapaszkodni, ebből merítkezni, nekem ez sokat segített!

2020. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 Nálam pont ellenkezője van, nagy élettapasztalatom van.


Lelkileg kimerül vagyok, fájnak a végtajaim.

2020. szept. 9. 22:58
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát én is belenézek a tükörbe olyan 27 évesnek érzem magamat.
2020. szept. 9. 22:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Gondolj csak bele ha mar most negyvenesnek erzed magad, hogy fogod magad erezni 40 evesen?
2020. szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem már 20 évesen bácsinak hívnak,talán mert régimódi,kulturált nevelést kaptam.
2020. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én konkrétan szeretnék már végre megöregedni, elegem van abból, hogy fiatalnak nevez mindenki, mikor én már most 60-nak érzem magam és megkövetelem, hogy mindenki más is elismerje, hogy öreg, vagy legalábbis középkorú vagyok, de semmi esetre se tartsanak fiatalnak.


Szerintetek mikor jön majd el az az idő, amikor már végre öregnek fognak nevezni?

2020. szept. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A 40 éves nem öregember úgy hogy teljesen jól érzed magad :) mert jó esetben egy 40 éves ember bőven fitt, ezek szerint fittebb mint te ami viszont ultra gáz.Egy 40éves férfi bőven fiatal ereje teljébe. Sztem kövesd őket járj sportolni erősítsd az állóképességedet stb.
2020. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Amikor egy tizéves gyerek le magáz akkor elkell gondolkodni rajta.


,,jó napot" ,,Csókolom"


Stb.


Durva mi?

2020. szept. 10. 10:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyapám 88 évesen is fitt.
2020. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!