Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha módodban állna most eldönte...

Ha módodban állna most eldönteni, hogy megszületsz vagy sem, mit választanál?

Figyelt kérdés
A kérdés nyilván elméleti, csak érdekel.
2020. nov. 2. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha modomban àllna megvalasztani a családot akkor megszületnék ujra.

A szülöi nevelést/törödest vagy családi hatteret, örök bélyegnek tartom egy èletre.

2020. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
*vagy azok hiányàt
2020. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

egyszer már kiírtam ezt a kérdést én is de a legtöbb válaszoló nem értette és irtózatosan nagy hülyeségeket kaptam :D Ergo senki nem a kérdésre válaszolt.


Én nem akarnék megszületni, ha ugyan ezt az életet kapnám. Alapjárat normális, nem nélkülöző, vállalkozás mellett anyagilag stabil és szabad életem van, de ahogyan Kowalsky is megénekli: Mennyi pillanat volt tényleg szép? Talán csak néhány nap.

2020. nov. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Én nem születnék meg. Ez egy ijesztő világ,bizonytalan a jövő. Terrorizmus, világjárványok, globális felmelegedés, a Föld készleteinek rohamos fogyása, az emberi faj kegyetlensége.

Én nem szánok ilyen sorsot senkinek, ezért nem lesz gyerekem egy ilyen világba, és én magam sem születnék meg ha dönthetnék.

2020. nov. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem születnék meg. Tudom már, hogy milyen családba születnék, milyen nevelést kapnék, csak véletleneknek köszönhetem, hogy (jó értelemben) más lettem, mint ami lehettem volna itt.

Ha más helyre is születhetnék, akkor is nemleges válaszom lenne, mert buta kort élünk. Folyamatos stressz, környezetszennyezés, betegségek, de leginkább az emberi hülyeség, ami a legjobban fáj(na) nekem.

2020. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem a vilag a rossz hanem az egyén nezi azt negativan vagy pozitivan. En tegnap pont olyan videokat neztem, amiket végig könnyeztem amikor pl tömegek fognak össze hogy megmentsenek egy életet(valaki a metro alá szorult egy mindenki neki állt megdönteni a szerelvényt hogy ki tudjàk menteni),vagy ahol égö kocsibol a robbanas elötti utolso pillanatokban is a beszorult embert mentik erövel szedik szét a kocsit, vagy ahogy az emberek örömet lopnak a masik szivébe meg stb.

Leirhatatlan tud lenni a vilàg a jo oldalon is!

2020. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék megszületni, mert nem áll arányban a boldog, nyugodt percek száma a betegségekkel, problémákkal, fájdalommal, szenvedéssel, idegeskedéssel töltött percek számával. Olyan százas a szorzó az utóbbi javára. Magyarul, ha van 1-2 szuper napom egy évben, akkor 100-200 nap szar, vagy legalábbis nem túl jó. Ki a fene akarná ezt mégegyszer végigcsinálni?
2020. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Megszületnék, ugyanúgy mint ahogyan történt. Csalódásokkal, fájdalommal, értetlenséggel együtt. Mert így lettem az aki vagyok, szeretem magamat. Semmit nem változtatnék mert akkor nagyon sok értékes emberi kapcsolatot nem élhetnék meg.
2020. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincs rossz életem, de ha választhatnék, akkor nem születnék meg.
2020. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem élnék a lehetőséggel.
2020. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!