Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok pihenésképp,...

Mit csináltok pihenésképp, ami nem a hobbitok?

Figyelt kérdés

Életmódváltásban vagyok, és most az eddigi elfoglaltságaimat nem űzhetem. Eddig az esti pihenéseim abból álltak, hogy alkoholt ittam, kaját rendeltem, és közben valami ócska filmet/sorozatot néztem. Ehhez hasonlóan passzív, de közel sem ennyire romboló pihenéshez keresek ötleteket :) Hobbim az van, de azzal foglalkozni szellemileg kimerítő, egy filmet megnézni nem tart olyan sokáig és nincs is mindig kedvem hozzá, a könyv olvasása még jó is lehetne, de ahhoz sincs mindig kedvem/lehetőségem, szexelni sem tart egész éjjel, barátokkal meg nem találkozom minden nap, és az sem valami pihentető dolog.


Ti mit csináltok pihenésképp? Aminek nincs köze a munkátokhoz vagy a hobbitokhoz.


2020. nov. 2. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Alvás mindenképpen, még ha abszurdnak is tűnik.
2020. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom értelmezni a kérdést. Pihenésképp a hobbimmal foglalkozom, és az a kerékpártúrázás. Amivel még szabadidőmben foglalkozom, és nem a hobbim, az viszont egyáltalán nem pihentet, és az a főzés.
2020. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Az jó, hogy a romboló tevékenységet elhagyod (pl én is tervezem a minimális gyakorizást,filmet meg soha nem nézek:) Hobbid, ha szabad tudni, mi? rajzolni szoktam, írni - naplót, de van, hogy csak firkálok egy lapon - nekem pihentető. Vagy kicsit csavargok - céltalanul, egyedül- ezek fontosak, csak így jó - szintén nagyon pihentető.
2020. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Ugyanaz, mint az elsőnél. A hobbimra pihenésként tekintek, nem energiaelszívó tevékenységre, amit ki kell pihennem.


De oké, tegyük fel, hogy valami tényleg pihentető, túl sok gondolkodást nem igénylő tevékenységre vágyom, akkor jövök gyakorizni. :)

2020. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2 mondjuk délután 6kor hazaérsz a munkából, elintézed az aktuális házimunkát (főzéssel együtt), majd este 8-kor nekiállsz kerékpártúrázni 11-ig, vagy ameddig aludni nem mész? És ezt így minden nap? Mert hétvégén persze, ez tök rendben van, de a hétköznapi szórakozás az miből áll? Én erre az időszakra keresek ötleteket, amikor alapvetően otthon vagy, mert másnap munka, de éppen nem házimunkával foglalkozol.
2020. nov. 2. 20:31
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
*bocsánat: mint a másodiknál
2020. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is írni szoktam, novellákat, kisregényeket, és ez tök jól kikapcsol, de borzasztóan lefáraszt. A gyakori meg az alkoholizáláshoz hasonlóan romboló tevékenység hosszú távon, legalábbis néhány kategóriát elnézve :D
2020. nov. 2. 20:33
 8/12 anonim ***** válasza:
7 kösz (3vok) akkor szerintem próbáld ki a "firkálást " rajz is írás is - de csak úgy lazán. A csavargás is jó - úgy kell, hogy mész, elég jó ritmusban, mintha célod lenne, kívülről azt látják, de jól becsapod őket, mert nincs! Egy idő után olyan érzés jön, hogy "minden rendben van, és minden jó" - akkor hazamész, ás alszol egy jót.
2020. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
2-es vagyok, amúgy meg van amikor este is elmegyek tekerni egy 20-30 km-t. De általában hétköznap amikor hazaérek akkor megcsinálom a napi házimunkát, hogy hétvégére ne maradjon, mehessek biciklizni. Kimosok, elpakolok, rendet rakok.
2020. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
youtube, videójátékok, animék, olvasás, varrás
2020. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!