Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megélni egy...

Hogyan lehet megélni egy kilakoltatást?

Figyelt kérdés

Nem tudod fizetni a hitelt, a bank elveszi a házadat és nem tudod hová menjél ezután...


Ilyenkor mit csinálnál?


Van itt olyan, akit már kilakoltattak az otthonából? Mit éreztél? Mit csináltál utána?



2020. nov. 3. 01:09
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Fogalmam sincs mit csinàlnék, belebonyolódni is borzasztó.
2020. nov. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
*belegondolni
2020. nov. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti a telkemre mennék. Ott nincs fürdőszoba, vécé, fűtés, semmi. Csak egy hétvégi hobbitelek kis házzal és kerttel a semmi közepén. De még mindig sokkal jobb mint az utca.
2020. nov. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

"Nem tudod fizetni a hitelt, a bank elveszi a házadat"

És Te azalatt a 2-3 év alatt mit teszel, hogy ez ne történjen meg?

2020. nov. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 jól mondod, csak annyiban hadd javítsalak ki, hogy általában nem 2-3 év. A jelenlegi kilakoltatások nagy része még mindig a 2008-as válság miatt van, az már bizony 12 év.
2020. nov. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt nekem is CHF-es hitelem anno (bár szerencsére nem a házon), volt olyan, hogy a hónap utolsó hetében már nem annyira volt mit zabálnom. Büszke ember vagyok, segítséget nem szeretek kérni, így volt olyan, hogy 2 napig nem ettem.


Mellette bevállaltam egy másodállást is, így tudtam rendezni a hitelt.


Az, hogy kilakoltassanak nem opció, mert a hitel az első, hogy az embernek legyen hol laknia, meg eleve nem vártam meg, míg a házamra terhelik. Én meg ingatlanra sosem vennék fel hitelt.

2020. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, kedves 6-os, hogy csak a fizetés előtti utolsó 29 nap volt nehéz, egyébként egész jól elvoltam. :-))
2020. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

4es vagyok!

Lepontozók!

Miért?

Mert fáj az igazság?

Volt részem árverésben (kedves társtulajdonos rokon miatt) és tudom milyen az amikor nehéz helyzetben van az ember és nem tud fizetni.

De a bank az utolsó aki elinditja a folyamatot.

Neki az kell, hogy fizessen az adós az árverésen tuti bukik.

Nem egy-két alkut lehet kötni a bankkal.

Ahol a idáig eljut a dolog ott tényleg nagy baj van (lehet ilyen is), de a többség inkább felelőtlen. Túlvállalják magukat az emberek, nem mérik fel objektíven az pénzügyi lehetőségeiket.

2020. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kései Sirató ***** válasza:
72%
4-es, mondjuk kórházban fekszel, betegen, nem tudsz törleszteni.
2021. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
4#, 8# ez nem teljesen igaz. Deviza hitel csúszott, másnap már hívtak, hogy ha nem tudják levonni a számláról minél előbb, akkor végrehajtóhoz kerül az ügy. Konkrétan megfenyegettek 1 nap csúszás miatt. Pár éve volt ez.
2021. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!