Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Végre fontolóra vette a...

Végre fontolóra vette a kormány a tavaszi intézkedések ismételt bevezetését, és van esély újabb kijárási korlátozásra. Itt volt már az ideje, nem?

Figyelt kérdés
A rengeteg felelőtlen ember, aki úgy élte az életét, mintha nem lenne itthon is világjárvány, miközben idős, krónikus beteg emberek haltak meg az ő felelőtlenségük és nemtörődömségük miatt. A bároknak, szórakozóhelyeknek, vendéglátóhelyeknek, éttermeknek, gyorséttermeknek, sportcentereknek, fitnessztermeknek hónapokkal ezelőtt be kellett volna néhány hónapra zárniuk, hogy ne legyen ilyen súlyos a helyzet.
2020. nov. 3. 09:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
38%
Ez egy provokatív troll kérdés, jelentettem.
2020. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
32%
Azért mert a kérdezőt érdekli, hogy mások mit gondolnak... Már troll? 🤨
2020. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
44%
18 nem minden ember 8-17 ig dolgozik :)
2020. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#23

Tudom, pontosan ezért nem azt írtam, hogy a dolgozókra "nincs" hatással, hanem azt hogy a "legkevésbé". :)

A többségnek a munkaideje szerintem lefedi a 9-12 órás időszakot.

2020. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Oké, jogos. Nekem sok muszakozo ismerősöm panaszkodott csak azért említettem meg.
2020. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
55%
Az is megoldás lehetne, hogy a nagyon gócpontos megyékben lenne nagyobbfokú korlátozások, a többiben pedig az általános védekezési mechanizmus menne.
2020. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
járások akkor már inkább
2020. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!