Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők mennyire vállalnátok be...

Nők mennyire vállalnátok be Németországban valami tánc munkát, ha 800€/nap lenne a fizetés? Ez a munka mennyire elítélendő?

Figyelt kérdés

Hát nem is tudom, én szégyenlős vagyok és ennél azért nagyobb a tartásom, dehát pénz szűkében vagyunk.

Az egyik felem azt mondja kizárt dolog a másik pedig azt a kérdést dobálja felém, hogy ennyiből lehet egy nő milliomos? 😂


2020. nov. 4. 09:59
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem te is tudod, hogy nincs csak tánc.

Ott bizony kő keményen kell sz opni a fszt.

Persze, ha megkérdezed, mindenki csak táncolt.

2020. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha azért a szarért, amit én tánc címszó alatt produkálok, fizetnek ennyit 😂😂😂


Viccet félretéve, ha nem lennének erkölcsi gátaim, örömmel és röhögve gazdagodnék meg azon, hogy valami csontot dobok néha a szexuálisan felajzott, primitív embereknek. Múltkor láttam, hogy már azzal is lehet pénzt keresni, hogy ezekkel a szerencsétlen balfaxokkal chatelsz. 😂 Aki nem tart attól, hogy kiderül a kiléte, az szerintem lépje meg az ilyen lehetőségeket. Nagyon jól lehet keresni a faxagyú balekokkal.

2020. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
#1 hát nyilván megmondanám, hogy csak tánc és ennyi 😂😂😂
2020. nov. 4. 10:13
 4/43 anonim válasza:
33%
Hogy érted hogy penzszukeben vagytok? Kik? Ha vannak gyerekeid eszedbe ne jusson tönkre tenni ezzel az ő életüket! Kihatással van rájuk. Ha meg a párod kér erre hagyd ott a fenébe!
2020. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
91%
800€/nap, gondolom feketén és adómentesen, csak táncért? Túl szép, hogy igaz legyen, de nyilván a hülyének is megérné.
2020. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
#4 Isten ments!
2020. nov. 4. 10:28
 7/43 A kérdező kommentje:

A többes szám már ezt jelenti? Csak én és a párom, neki van más munka (nekem meg nem biztos)... Nyilván nem is végleges munka csak 1-2 hónapra gondoltam 😂😂😂

Hülyeség az egész... Vagy nem?

😂😂😂

2020. nov. 4. 10:30
 8/43 A kérdező kommentje:
A párommal amúgy nem mondjuk meg egymásnak, hogy mit csináljon a másik. 😂
2020. nov. 4. 10:32
 9/43 anonim ***** válasza:
44%
Ennyire ne lény naiv. 800-ért már mindent be kell vállalni. Sőt az ilyen táncos melóknál, ha csak tánc abban is benne van a tapi, meg cicázni is kell velük. Ebbe jó érzésű pasi nem megy bele, hogy a csaját minden este idegenek fogdossák. Persze a pénz se annyi, szerintem 50Eurot ha kapnál egy estére. Na igen nem is foglalkoztatnak, ha van bakod, pont azért, hogy ne menjen oda műsort csinálni, szóval itt csak egyedülálló, naiv, szép és bevállalós lányok rúgnak labdába.
2020. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
#9! Tapasztalat? 😂😂😂
2020. nov. 4. 11:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!