Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri Németországba kimenni...

Megéri Németországba kimenni óránként nettó 10 eurós mezőgazdasági munkát végezni?

Figyelt kérdés

Megéri Németországba kimenni óránként nettó 10 eurós mezőgazdasági munkát végezni?

Főleg akik végeztek ilyet kint azok tapasztalatára lennék kíváncsi.

Szállás, napi munkaórák?



2020. ápr. 15. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mezőgazdaság idény munka, ha nincs munka akk pech, ha van akk meg napi 12-14 óra is lehet. Én csak hallottam ismerőstől, hogy azok vállalják el, akiknek nincs semmi iskolájuk pl. törökök, románok, lengyelek, magyarok.
2020. ápr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat kell gürizni, főleg mezőgazdaságban. Ezt te tudod, hogy megéri e neked, nekem nem érné meg. Egyébként a jelenlegi helyzetet tekintve lesz még időd ezen gondolkodni bőven.
2020. ápr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ mennyit vonnak le belöle. Ha semmit és van napi 8 ora munka, azaz nem olyan hogy heti 3-4 nap van csak munka, fizetik a szallast es nem vonjàk le belöle, nem brutto az összeg hanem netto, nem von le a fizumbol magànak aki alkalmaz, szoval ha tisztan megvan az 1600 eur netto a kezemben havonta, akkor vàllalnàm.
2020. ápr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!