Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit nem tudnál az életről, ha...

Mit nem tudnál az életről, ha nem lenne gyakori?

Figyelt kérdés

-A világot kasztrendszer uralja, (szép-csúnya-átlagos, gazdag-szegeny-átlagos stb.) ezek a kategóriák mindenki számára kölcsönösen egyértelműek és teljességgel átjárhatatlanok.

-Minél lejjebbi kasztból választasz párt, annál jobb ember vagy. Minél feljebbiből, annál rosszabb. Aki szép, vagy sikeres, az felszínes, belül velejéig romlott, nincs rajta mit szeretni, tehát csak érdekből vagy vele. Csak a nem szép és szegény emberek jók.

-Két-három tulajdonság alapján definiálhatjuk egy ember teljes személyiségét (elvált anyuka, huszonéves szűz, kövér pénztáros, bölcsészkaros egyetemista, sikeres üzletember stb.)

-A szép/sikeres emberek tehát minden esetben felszínesek, ám őket ez alapján az egy jellemző alapján megítélni mélyen átfogó gondolkodásmódot igényel.

-Amit én nem láttam, az nincs. Amit én nem értek, az hülyeség. Ami nekem nem tetszik, az rossz.

-Akinek én nem vagyok elég jó, annak eltorzult az ítélőképessége, irreálisak az igényei, mindenesetre biztos, hogy rosszul döntött és évek múlva bánni fogja. Én jobban tudom, mire lenne szüksége, de ő nem elég okos, hogy megérthesse.



2020. nov. 5. 08:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaz amit leírsz de van olyan ember aki ezt az oldalt komolyan veszi?
2020. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki, aki szembemegy a többséggel, különleges egyedi művész egyéniség. Mindegy, mit csinál, csak legyen feltűnő.
2020. nov. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

- Hogy csak a nagyon helyes, nagyon kigyúrt, és/vagy nagyon gazdag férfiaknak lehet barátnője/felesége. Az összes többi egyedül éli le az egész életét. :D

- Hogy a teafőzéshez/tojásfőzéshez/virslifőzéshez is recept kell :D



De komolyra fordítva:

Nagyon durva, hogy mennyi iszonyatosan sötét ember van, aki el is hiszi a sok baromságot, amit leír. És mennyi szánalmas ember van, akik naponta kiírják ugyanazt a kérdést. (pl. munkaügyes, online oktatásos).

Ha belegondolok, akkor kicsit félelmetes is, hogy ilyen elmebetegek járkálnak közöttünk.

2020. nov. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

70kg-al nehezebb lennék, márha egyáltalán még élnék...

Dohányoznek és aktív marihuánafogyasztó lennék, de ki tudja, lehet már más drogokat is kipróbáltam volna...

Nem lenne feleségem, gyerekem, nem lenne szakmám és nem lenne biztos megélhetésem.

Ezeket gyakorlatilag mind ennek az oldalnak IS köszönhetem, 2012 ben csatlakoztam.


Dagadt voltam, diétakat keresgéltem, sport mozgás rovatban Montez segített és vezetett be a fittnes világáma, azóta sajnos meghalt, de en kötelességemnek érzem, hogy időnként átmyálazzam ott a kérdéseket és segítsek anak aki fogyni akar.

Nem volt szakmám mindig is asztalos akartam lenni, itt értesültem róla, mikor volt egy nagyon jó lehetőség sulira 29évesen.

Szakma előtt soha nem volt önbecsülésem, soha nem lett volna bátorságom azon a bulin odamenni ahhoz a csajhoz, ha nem ép életem legnagyobb havi keresetén lettem volna túl éppen.

Dohányzásról leszokáshoz is itt találtam partnert, akivel versenyeket tartottunk, ki bírja tovább cigi nélkül. De meg az első asztalos állásomaz is itt találtam.

Hasznos ez az oldal, ha az ember nem troll, össze tud hozni sok embert,m szinte minden topicban van "keménymag" kis klikkek, emberek akik megvédik egymás álláspontját, de sport mozgás rovatban 2014-2015 ben a keménymag még találkozót is szervezett... mocskosan eláztunk azon az estén :D

2020. nov. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látom negativan a gyakorit.

Nem is èrtem a kérdést.

Pláne kasztrendszert sem tekintve, hogy anonym idegen mindenki szoval a hátterét sem ismetem max az íráskép és fogalmazás, véleménye alapján sorolom be valahova.


Nem látom azt ha vki maga alatti szintü ember választana hogy attol ö jobb lenne. Inkabb talán, hogy jobbat èrdemelne


A sikeres emberekröl sztem is tény és valo hogy könnyebben leperegnek az élet pofonai es felszinesebbnek tünnek ezáltal mert a céljuk az elsö en nem a màsik. Kevésbé emptaikusabbak de sajnos ez kell az élethez nem véletlenül váltak ilyenné, hanem megtanitotta öket erre más, ezèrt nem itélhetöek el sztem.


Amugy meg mindenkinek szubjektiv a vélemènye vkinek tetszel vkinen nem ezen kár is hőbörögni.


A fö kérdésen gondolkodtam csak el inkább en gyk val azt tanultam meg, hogy adott témakörökben véleménnyel alapvetöen "népszerü"vagyok azaz helyeslik a vélemènyem, es vannak olyan témakörök amikben az én véleményem mindig lehurrogjàk, sokszor ménlatlan hangnemben és ha ki tudnànak jönni a telombol meg is folytatànak egy kanál vizben érte.


Gyk nélkül en nem tudtam volna meg azt hogy x y z témàban én jobb ha inkább csendben maradok és lapozok, mert ugye az életben nem esik nekem ugy senki, mint itt, azaz nincs visszacsatolàs ahhoz hogy tudjam mikor nem kène megszolalni es felvállalni a véleményem. Plane hogy meg sem tudom gyözni a tàmadokat akik csak a magukét fujják mégha nekem is van igazam, akkor is "tömeghisztèria" van belöle es vasvillàval kergetnének :D

2020. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

*szoval gyk nelkül en meg sem tustam volna hogy valojaban milyen "trágárak", vagy logikátlanok, vagy nem értö képesek az emberek sokszor, mert az èletben ugye szemtöl szemben visszafogjàk magukat nem mindig derül ki valojàban hogy nem is èrt semmit a masik abbol amit mondtam, vagy hogy rosszmáju vagy trágár gondolatai vannak.


Itt megtapasztalhattam ezt hogy nem kéne naivnak lennem..

2020. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem kell ezt ennyire komolyan venni, én többnyire nagyon jól szórakozom :D a covid miatt home officeban vagyok már március óta,nem nagyon találkozok a kollégáimmal, úgyhogy regisztráltam ide, hogy a szabad perceimben válaszolgassak kérdésekre. Az interneten vagyunk, ahol rögtönítélő bíróság van és mindenki tökéletes, de ez minden más oldalon is így van :D
2020. nov. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

itt tudtam meg, hogy a macskának - ha felugrik az asztalra és belezabál a vasárnapi rántott csirkébe - tilos még csak taslit adni is


tegnap óta tudom, hogy egy seggfej vagyok, ha a besamellt margarinból merem készíteni vaj helyett.


ezek jutottak most eszembe, de figyelek nagyon

2020. nov. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
Baszki, besamelt nem lehet margarinból csinálni... ne cseszd mar fel az agyam ember... a vaj egeszséges, a margarin meg instant rakódik le az érfalaidon... így akarsz öngyilkos lenni?...
2020. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok vékony (mondjuk kövér sem), ezért nem kellek senkinek, és ha mégis rám néz egy férfi, azt csak szánalomból teszi.


Ezzel szemben az igazság az, hogy vőlegényem van, akitől minden figyelmet, szeretetet megkapok.

2020. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!