Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a halál...

Mi a véleményetek a halál utáni életröl? Hisztek benne? Illetve ha igen pontosan miben? Ha nem miert nem?

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Irreleváns, hogy hiszünk-e benne vagy sem. Úgysem derül ki soha.
2015. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De van aki hisz benne hogy kiderül. Ezért érdekel a véleményetek.
2015. nov. 20. 13:54
 3/17 anonim ***** válasza:
Én abban "hiszek", hogy ugyanaz lesz utána, mint előtte. Semmi. Gyakorlatilag viszont nincs elég információm a kiderítéséhez, így nem sok értelme van a dolognak.
2015. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem az értelmet keresem, mivel én is tudom hogy ezt egy féle képpen lehet kideríteni mi van az élet után vagy mi nincs. Egyszerüen csak mások nézöpontjára vagyok kiváncsi, és annak az okára. Illetve hogy akik azt hiszik/érzik nincs semmi mi értelmét látják az életnek?
2015. nov. 20. 13:58
 5/17 anonim ***** válasza:
A véleményem az hogy csak jobb lehet ennél. Hamarosan kiderítem. Ha visszajövök (remélem soha) akkor elmondom
2015. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mégis miért lennél öngyilkos?
2015. nov. 20. 14:09
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg azon dolgozom hog ykideritsem, van-e elet a halal elott.
2015. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek benne h a halallal nem szünik meg minden. Az embereknek lelkük van, es a lelek nem hal meg csak kiszall a testböl a halal pillanataban h majd egyik masik testben ujaszülethessen.
2015. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne. Hiszem, hogy van egy szellemi tudati sík, ami az élettel párhuzamosan (és vele együttműködve) létezik, és halál után ehhez csatlakozik a "lelkünk". Ez kell a születéshez is persze, az élet létrejöttéhez. Én így gondolom, és ez nekem elég megynyugtató :)
2015. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek benne. Lehet, hogy tényleg nincs semmi a túloldalon, de annyi megmagyarázhatatlan dolog történik, hogy nem tartom kizártnak. Kicsit olyan ez nekem, mint a földönkívüliek. Még egyet se láttam, viszont ez nem jelenti azt, hogy nem is léteznek. Nem lehet tudni.
2015. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!