Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » ELMÉLETI KÉRDÉS, de lemondanál...

ELMÉLETI KÉRDÉS, de lemondanál az életről a párod szeretője életéért?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel,hogy egy világméretű katasztrófa közeleg.

A gyermekeid biztonságban vannak és túl fogják élni,mehet velük 2,de csak 2 felnőtt kísérő is. Hagynád,hogy a párod és a nemrégiben előbukkant/kiderült szeretője legyenek azok a kísérők abban az esetben ha tudod,hogy a szerető rendelkezik olyan tudással,képességgel,ranggal,vagyonnal,...stb. amivel a katasztrófa után SOKKAL,NAGYON SOKKAL,jobb és teljesebb életet nyújthat a gyerekeidnek,mint amit te?



2016. ápr. 21. 10:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem . Mennék a gyerekeimmel . A szerető meg a párom ott maradhatnának kettesben ahol vannak . De azt gondolom, hogy a retkes életéhez ragaszkodna annyira mindenki, ebben az esetben a hűtlen pár, hogy inkább ott hagyná a szeretőt és a családdal tartana , ha meg nem akkor így járt. Én fix lelépnék .
2016. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Még valami : Világméretű katasztrófa (?) nem marad semmi, csak a szél fog fütyülni, mégis miféle jobb, teljesebb életet tudna biztosítani :D
2016. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Gyerekeket vinnem en, a kurafi es a ribnc meg dogoljenek meg :)
2016. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Teljesebb élete a gyerekeimnek nem lenne az édesanyjuk nélkül sehogyan sem. Én pedig sosem mondanék le róluk.
2016. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon buta kérdés, csomó logikai bukfenccel. Ilyen helyzet a mesében sincs.
2016. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
34%
Engedném, hogy a gyermekeim döntsenek.
2016. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha jobb is nálam a fent felsorolt dolgokban, a gyerekek eddig hozzám kötődtek, és nem szeretném, ha összetörnének, mert meghaltam. Lenne elég bajuk úgy is, én jelentem a biztonságot, nem egy jöttment.
2016. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Érdekesek a válaszok,és látom érzelmi és nem értelmi alapúak. De mi van akkor,ha például a szerető lenne az egyetlen orvos 500 km.-en belül,vagy egy olyan vezető,aki által a gyerek nem egy pokoli menekülttáborban tengődne akár évekig élelem és orvosi ellátás nélkül,kitéve fertőzésnek,nemi erőszaknak,...,hanem egyből luxusba kerülne,vagy... Tehát ha ÉSSZEL és NEM szívvel döntenétek?
2016. ápr. 21. 11:08
 9/28 anonim ***** válasza:
98%
Mennék én meg a nő, apuka meg maradna.
2016. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
Az utolsó mondat miatt lemondanék az életemről.
2016. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!