Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék töröltetni egy 9...

Hogy tudnék töröltetni egy 9 évvel ezelőtti youtube csatornát, aminek nem emlékszem a felhasználó/jalszavára, de nagyon gáz videók vannak rajta?

Figyelt kérdés
Csak most talált rá valaki, én pedig nagyon égek miatta. Még általánosba jártam és elég gáz videókat töltöttem fel, történeteket meséltem, és képeket vágtam be másokról. Persze erről teljesen elfeledkeztem azóta... És fogalmam sincs hogy, de olyan vidi is van, amelyet azóta többezren néztek meg. És ez nagyon gázul hat rám, a hangom felismerhető, meg a nevem is ott van, és nem akarom, hogy bárki más, aki ismer, lássa. Mert nagyon égő. Hogyan tudnám az egész csatornát töröltetni?

2020. nov. 5. 09:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

9: elküldve

10: Igen, ha törlik megírom.

2020. nov. 5. 20:13
 12/14 anonim ***** válasza:

itt tudod bejelenteni a videó(ka)t, ami a személyes adataiddal visszaél az engedélyed nélkül:

[link]

2020. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Egy videó lett törölve eddig. Köszi mindenkinek azért, ez is valami.
2020. nov. 6. 23:37
 14/14 Miss Endzsi ***** válasza:
Küldhetsz.
2020. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!