Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baranya vagy Győr-Moson-Sopron...

Baranya vagy Győr-Moson-Sopron megyében vannak szebb lányok és hol vannak többen?

Figyelt kérdés

Azért ezt a kettő megyét hasonlittom össze mert mo elvileg itt találni a legesslegszebb lányokat. Mármint itt sokkal nagyobb arányban mint pl itt Debrecen környékén ahol élek. Azt a nagyon fullos kalibert amit erre felé kevesen látnhattnak. Persze sokan azt mondják, hogy baranya megyén belül leginkább Pécs környékén. Győr megyén belül meg leginkább Győr környékén. De én voltam egyszer Komlón. Ott gyakorlatilag 7 óra alatt láttam majdnem annyi 10/10 lányt. Mint amennyit Debrecen környékén 5 nap alatt ha többet mozdulok ki. Az a igazság, hogy itt is sok a nagyon szép / jó csaj. De nem a kitörekvően jó. Olyat szép ha 5-öt látok egy hét alatt. Meg itt a középsulikon/egyetemeken is elvileg sokkal flegmábbak mint elvileg mint nyugatabbra. De azt mondják Baja meg Békés megye környékén is ilyen arányban vannak kb ezek a fullos lányok. Kecskemét és Szolnokon is láttam pár ilyet igen. És mondják, hogy ezeken az olyan határ közeli helyeken mint pl pécs a népi keveredés ebben nagyon sokat közre. Mert biztos, hogy a Osztrák, Lengyel, Orosz, Szlovén, stb nők szebbek mint a magyarok. Hiába mondják, hogy a magyar lányok a legszebbek.


Olyanok válassza lenne jó akiknek jó az ízlése mint nekem. És sok helyen jártak már ha lehet több x.



2020. nov. 5. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is, Baranyába ne gyere, itt az emberek többsége éhen hal. :D
2020. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én Pécsről nem ezt halottam. Elvileg Pécs még ha a csajokat nem vesszük bele. Még jobb hely mint Győr.
2020. nov. 5. 23:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak Pécsen szép lányok.(bőven) 😊


Üdv egy Pécsi lány.

2020. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy hülyeség. Elég komoly népmozgás van mindenhol, plusz aki Pécsen van, mint csaj, jó eséllyel csak ott tanul egyetemen aztán nem is odavalósi... :/ Meg ehhez kb. minden városba el kéne menj aztán eltölteni ott X időt, hogy erről véleményt tudj formálni.
2020. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
En akkor lattam eloszor szep lanyokat, mikor atleptem a hatart.
2020. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!