Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire "szemétség", ha...

Mennyire "szemétség", ha valaki azért nem akar covidra utaló tünetekkel sem tesztet csináltatni, mert akkor a karantén miatt ugrana az előre lefoglalt wellness, a konditerem és az egyéb programok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Igazából felelőtlenség, mert lefertőzhet egy csomó embert. Viszont egy előre lefoglalt és kifizetett wellnessnél engem is csúnyán érintene egy anyagi bukta, hogy nem tudok elmenni, de a foglalót se adják vissza.
2020. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Büntetni kellene.
2020. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Semennyire.
2020. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Eléggé.
2020. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem azért de aki ebben a fél évben ilyeneket tervez be, az már alapból elég gáz.

Menj, teszteld le magad, ha annyira akarsz wellnesselni, de arra senkinek sincs szüksége, hogy potenciális covidosok összefertőzzenek mindenkit maguk körül azért, mert be akarnak ülni egy langymeleg seggvízbe pár órára.

2020. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ. Mennyire covidra utaló tünetek? Van olyan ismerősöm, akinek gyakorlatilag minden frontnál fáj a feje. Na, amióta lett a covid, folyamatosan erőlteti rá 1-2 ember minden frontnál, hogy ő tuti, hogy covidos.


Amúgy, ha nincs komoly tünetem, nincs bajom, akkor elmennék. Amit elértem, azért megdolgoztam. Senki sem segített, senki sem törődött fordított esetben velem, de rengetegen le akartak húzni. Én miért aggódjak akkor fordított esetben másokért? Kifizetné nekem bárki a wellnesst? Nem. Tudom, pöcs vagyok, de ez az eredménye, hogy velem is azok voltak. Bocs, nem tudom sajnálni, ha random idegenek megbetegszenek.

2020. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Eléggé az.
2020. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem gond,csak előtte látogass meg néhány cigány putrit.
2020. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Állítólag a maszk megvéd.Neem?
2020. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár már bezártak a szállodák de én se teszteltetném magam. Sőt a barátainknak mondtuk, hogy ha ők esetleg azok, minket ne mondjanak mint kontaktokat.
2020. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!