Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy csináljak magamról...

Hogy csináljak magamról képet, hogy ne legyen béna?

Figyelt kérdés
tegnap leszedtem az instát csak hogy ráírjak lányokra, lassan 18 leszek és már nem ártana egy bnő.. ma csináltam pár szelfit de le is töröltem őket mert elkapott a cringe roham...
2020. nov. 7. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Küldj pár képet, és elmondom, mi a baj velük, mit csinálj máshogy.
2020. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Ne instán csajozz, nem arra van. Csak idegesíteni fogod a normális lányokat, mert gondolok a szinteden lévőkkel nem tudsz kialakítani kapcsolatot. Egy leszel a sok gyökér közül, aki majd csorgatja a nyálát (meg mást is) a lányokra, akiket lát fent. Zaklatod majd őket és ha valaki persze nem akar tőled semmit, akkor elhordod őket minden szar krvának...

Kérlek ne így ismerkedj, annyira színvonaltalan. Jó lenne, ha már észrevenné a férfiak nyomorékabb része ezt.

2020. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 egyszer kiírtam egy kérdést hogy hol lehetne lányokkal ismerkedni és mindenki az instát írta, meg hogy anélkül nehéz lesz találni xD
2020. nov. 7. 17:02
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Mi lenne ha nem a pofalemezeddel akarnál hódítani, hanem megfognád a töködet és odamennél egy lányhoz élőben? Az már egy bátor és férfias tett lenne.
2020. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!