Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy legyen?...

Szerintetek hogy legyen? Milyen halloweenes képet csináljak a nyuszimról!

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nem tudom hogy jó kategóriába írtam-e.Szóval arról lenne szó, hogy a nyuszimat beneveztem egy versenyre, amin az a feladat hogy képet kell róla csinálni, ami halloweenes.Milyen képet csináljak?Nincs valami ötletetek?

(Előre is köszi)


2016. okt. 8. 22:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifeljetettem hogy az alapján pontoznak hogy ,,amelyik kép legjobban tükrözi a halloween ünnepét"
2016. okt. 8. 22:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos, tudod, milyen a Halloween... Tökök, szellemek, boszorkányok, vámpírok, pókok, denevérek...

Mivel a nyuszi a főszereplő, nyilván ne legyen beöltöztetve pl. szellemnek, mert semmi nem látszana belőle, de egy apró boszorkánykalapot még kaphat a fejére, az aranyosan nézhet ki :)

Esetleg még tegyél mellé egy faragott tököt mécsessel.


Szerintem nagyon aranyos kép születhet így.

2016. okt. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem a hátteret díszítsd halloweenes témával.

én a nyuszira nem pakolnék semmit, szerintem nincs rosszabb egy beöltöztetett állatnál

2016. okt. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 ez mire volt jó? Vágjanak le téged ha ilyen bunkó vagy.A többieknek köszönöm, és megpróbálok venni gy boszorkánysapkát.Én se akarom beöltöztetni, nagyon szép nyuszi így is.És nem tudjátok hol lehet ilyen kis boszorkánysapkát kapni?
2016. okt. 9. 08:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem találsz boltba magad is elkészítheted, az még különlegesebb
2016. okt. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De hogyan?
2016. okt. 9. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!